Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Volkan Demirel: "Futbol görüşüm Jesus ile aynı"
21
VOLKAN DEMİREL'DEN AÇIKLAMALAR
Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor'la sözleşme imzalayan Volkan Demirel, beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.
20
"3-5 HAFTADA GÖNDERMEMELİSİNİZ"
"Bir teknik adamı göreve getiriyorsanız 3-5 haftada göndermemelisiniz. Teknik adamların arkasında durulması lazım. Giresunspor örneği var geçen seneden."
19
"JESUS İLE AYNI GÖRÜŞTEYİM"
"Jorge Jesus çok değerli bir teknik adam. Hocaya sahygı gösterildiği için Fenerbahçe diğer sezonlardan daha iyi görünüyor. Hocanın rakibe göre sistemle çıkması çok hoşuma gidiyor. Hiçbir konuda ısrar etmiyor. Benim de futbol anlayışım bu şekilde. Yeri gelir üçlü oynarsın, yeri gelir dörtlü. Fenerbahçe şu anda taraftarlarını memnun ediyor."
18
"ROTASYON GEREKİYOR"
"Rotasyon futbolda olması gereken bir şey. Ancak bir omurganız olmalı ve bu da 5 kişiden oluşur. Her değişen oyuncudan performans alamazsan sıkıntı başlar."
17
"ARDA GÜLER'İN GELİŞİMİ İYİ"
"Arda Güler'in gelişimi bence gayet iyi gidiyor şu an. Hocanın ne yapmak istediğini anlayabiliyorum. Evet top ayağına çok yakışıyor ancak bence Jorge Jesus zamanlamayı çok iyi ayarlıyor. 90 dakika oynayacak durumda değil ki hoca onu oynatmıyor."
16
"ŞAMPİYONLUK ORTAMI İSTİYORUM"
"Sivas'tan sonra iç sahada oynadığımız ilk maçta Hatay'dan burada adeta bir şampiyonluk ortamı yaratmalarını istiyorum. Bize inansınlar ve ilk 6 haftayı unutsunlar."
15
"SORU İŞARETLERİ VARDI"
"Hatayspor'a gelirken aklımda bazı soru işaretleri vardı. İlk defa İstanbul'dan ve ailemden uzak kalacaktım. Ancak geldiğim andan beri herkes bana akrabasıymışım gibi davranıyor."
14
"BURADAKİ YAKLAŞIM MUTLU ETTİ"
"Fenerbahçe'de çok sevgi ve saygı gördük ama buradaki insanların yaklaşımı biraz daha mutlu etti beni. Bize burada çok değer veriyorlar ve biz de inşallah onlara karşılık vereceğiz."
13
"AİLEMİ ÇOK ÖZLEDİM"
"Ailemi çok özledim ancak yapacak bir şey yok bizim işimiz bu. İç sahadaki ilk maça gelecekler inşallah. Bir hedefiniz varsa bazı zorluklar yaşıyorsunuz."
12
"CİDDİ DÜŞÜNDÜK"
"Boşta olan bir hocaya teklifler olması doğal ancak hiçbir takıma 'evet' yada 'hayır' cevabı vermedim. İş oralara hiç gelmedi. Ekibimle birlikte zaten ligi takip ediyorduk ancak Hatay'dan teklif gelince ciddi ciddi düşünmeye başladık."
11
"YÜK ALMAYI SEVERİM"
"Ben, yük almayı severim ve o yükü sırtlamayı da bilirim. O yüzden takımın alt sıralarda olması beni daha da motive etti. Doğru kararın burası olduğunu düşündük. Bazı teklifler aldık ancak Hatay'ı tercih ettik."
10
"BİR AN ÖNCE MAÇ GELSİN"
"Bir an önce maç gelsin, oynayalım istiyorum. Eminim ki oyuncularım da ilk maçla birlikte sahada istediklerimi göstermeye başlayacaktır. Oyuncular ne istediğimi anladı."
9
"KARAGÜMRÜK İLE FARKLI"
"Karagümrük'te yaptıklarım ile şu anki durum çok farklı. Aynı şeyleri kimse beklemesin çünkü şu anda bir geçiş dönemindeyiz. Tek hedefimiz kazanmaya başlamak."
8
"SAYGI DUYMALIYIZ"
"A Milli Takım'da organizasyonun doğru düzenlenmesi gerekir. Başlarında bir teknik adam var ve ona saygı duymalıyız. Onlar da illa ki iyi oyun, galibiyet istiyorlardır."
7
"JÜBİLE BİR YARA DEĞİL"
"Fenerbahçe ile jübile yapamamış olmak benim için bir yara değil, olsa da olur olmasa da. Bu bana verilen değeri göstermez. Ben sokağa çıktığımda hala Fenerbahçeliler bana sarılıyorsa, o benim için bambaşka şeyler ifade ediyor. Tabii ki herkes bir organizasyon yapılmasını ister ancak büyük bir olay değil."
6
"BİRÇOK İSİMLE GÖRÜŞÜYORUM"
"Benim için oyuncu ilişkileri daha önemli diye söylemiştim. Yeni nesil teknik adamlar bu konuda daha profesyonel bakıyor futbola. Karagümrük'ten ayrılmama rağmen birçok oyuncuyla halen görüşüyorum."
5
"YURT DIŞINI İSTERİM"
"Eğer imkanlar olursa yurtdışında da ülkemizi temsil etmek isterim. Hiçbir zaman hocalık yapmak için çalışmayacağım. Kafama yatan bir proje gördüğüm zaman her zaman başarılı olmak için uğraşacağım. Amacım Türk futboluna yardımcı olmak."
4
"ADIM ADIM İLERLEMEK LAZIM"
"Her şeyde adım adım ilerlemek gerekiyor. Ben şimdi Premier Lig'e gideceğim dersem olmaz. Gidemem de zaten çünkü şu an öyle bir donamımım yok."