Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Valerien Ismael'den Fenerbahçe'ye Rennes taktiği!
5
ISMAEL'DEN DERBİYE ÖZEL FORMÜL

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Siyah-beyazlıların teknik direktörü Valerien Ismael, derbide maçı nasıl kazanacaklarını oyuncularına anlattı.

4
FENERBAHÇE'YE RENNES TAKTİĞİ

Beşiktaş, derbide Fenerbahçe'ye karşı Rennes maçını referans alacak. Rennes’in Fenerbahçe’ye savunmanın arkasına attığı toplarla iki gol attığını hatırlatarak, "Defansı önde kuruyorlar. Defansın arkasına atılan tüm toplar onlar için sıkıntı yaratıyor" ifadelerini kullandı.

3
"HER AN VE HER YERDEN ŞUT ATIYORLAR"

Ayrıca taktik çalışmalarda, "Dikkat ettiyseniz Fenerbahçe’nin bu sezon attığı 20 golün 12’si farklı oyuncular tarafından kaydedildi. Her an her yerden şut atıyorlar. Kanatları çok koşuyor ve orta yapıyor" dedi.

2
"SAKİN OLALIM VE PES ETMEYELİM"

Rakiplerinin zaafları hakkında oyuncularını uyaran Fransız çalıştırıcı, "Sakin oynamalıyız. Acele etmeyelim. Defansı önde kuruyorlar. Önde 6 oyuncu ile baskı yapıyorlar. Dört oyuncu geride kalıyor. Defansında çok açık alan bırakıyor. Özellikle kanatlarda gol pozisyonları oluşabiliyor. Orta sahada pres yaparak topu ileriye taşımalıyız. Savunmalarının arkasına atılan toplar onlar için sıkıntı. Rennes maçında iki golü de öyle yediler" diye konuştu.

1
"AMACIMIZ İYİ FUTBOL VE GOL"

Öte yandan Ismael, Vodafone Park’a taraftarların büyük desteği ile moralli çıkacaklarını belirtirken, "Şu anda hiçbir sıkıntımız yok. Başkan ve yönetimimiz her türlü imkanları sağladılar. Hatta primleri açıkladılar. Mental olarak rakibimizden farklı bir şekilde sahada olacağız. Amacımız iyi futbol ve bol gol" dedi. (Hürriyet)