Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Valerien Ismael: "4'lü sisteme dönebilirim"
17
ISMAEL'DEN AÇIKLAMALAR
Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, beIN Sport'a açıklamalarda bulundu. İşte Fransız teknik adamın sözleri...
16
"ÇOK İYİ KAMP OLDU"
"Çok iyi bir kamp oldu. Futbolcular için biraz zor olmuştur. Ama istediğimiz tempoya ulaştık. Oynayacağımız oyunun üzerine çok çalıştık. Güzel bir kamptı, tek olumsuzluk Josef'in sakatlığıydı. Yeni transferlerimi ve milli takımdan dönen isimleri takıma iyice entegre etme şansımız oldu"
15
KAMPLAR ARASINDAKİ FARK

"Avusturya ve İspanya arasındaki fark hava durumu olabilir. İspanya'daki sıcaklık daha fazla. Yüksek tempoda antrenman yapmak için hava biraz daha sıcak. Ritmimiz daha farklı burada. Sabah daha erken, akşam daha geç antrenman yapıyoruz. Bu süreci iyi geçirdik. 4. haftamızı bitiyiroruz, yorgunluk olması normal. 6 haftalık hazırlık sürecinde yüzde yüz olmaya çalışacağız. Şu an yüzde yüz değiliz ama olmak için hazırlanıyoruz."

14
"İSTANBUL'DAKİ SAHALAR HAZIR DEĞİLDİ"

"İstanbul'daki saha şartlarımız tam hazır değildi. Oradaki sahalara biraz daha süre tanımak için bu kampları tercih ettik. Burada daha fazla birlikte olduk. Aramızda yen"i katılanları takıma daha fazla entegre etme fırsatı bulduk.

13
"İYİ BİR FIRSAT OLABİLİR"

"Avrupa genelinde sıcaklıklar bu ara çok yüksek. Bu kadarını beklemiyorduk ama ikinci maçımızı oynayacağımız yer Alanya. Bunun için de iyi bir fırsat olabilir bize. Her duruma alışmaya çalışıyoruz."

12
"ZOR MAÇLAR OYNADIK"

"İyi maçlar, zor maçlar oynadık. Biz tercih ettik bu maçları takımı daha iyi seviyeye getirmek için. Odak noktamızı ve konsantrasyonumuzu olabildiğinde yükseğe çekmek için bizim tercihimizdi. Çok memnunuz. Kadroda ufak tefek sorunlar oldu. En büyüğü Josef'in sakatlığı. Bunlar anlaşılabilir sezon başında. Önümüzdeki süreçte sahada daha da detaylar üzerine çalışacağız. Maçlar oynayacağız, antrenmanlar yapacağız. Analizler yapacağız. Bunları yaparak daha iyi seviyeye geleceğiz."

11
"3'LÜ SİSTEMDEN MEMNUNUZ"

"Şunu net söylemeliyim; 3'lü sistem herkesin kullandığı, majör liglerde oynanan bir sistem. Bizim sistemimiz de bu. Buna inanıyoruz ve mutluyuz. Ben bu sistemde 150'den fazla maça çıktım. Şampiyonlar Ligi gibi seviyelerde oynadım. Şu an savunma hattında bir sıkıntı görünüyor, eksikler var. Alaves maçında Saiss'tan faydalanacağız, Emrecan'a daha fazla süre vereceğiz. Bu sistemi kullanacağız, ben bu sistemi kullanmak için buradayım."

10
4'LÜ SİSTEM İÇİN AÇIKLAMA

"Sezon içerisinde 4'lü sisteme döner mi?"

"Maçları kazanmak istiyoruz. Geçen sene bazı durumlarda bunu yaptık. Eğer maç kazanmamızı gerektiren şey buysa, bunu da yaparız."

9
"HERKESTEN FAYDALANACAĞIZ"

"Şu an 6 tane stoperimiz var. Hepsinin sağlıklı olması, bizim için çok önemli. Wolves maçında 3 stoper yoktu. Hepsi geri döndükten sonra, hepsinden faydalanacağız"

8
"KAYSERİ MAÇINA HAZIR OLACAKTIR"

"Saiss takıma dahil oldu. Alaves maçında  da süre vereceğiz. Hafta sonu Sampdoria maçında da 45 dakika oynatmayı planlıyoruz. Umarım ki Kayserispor maçına hazır olacaktır."

7
"HER POZİSYONDA OYNAR"

"Rachid Ghezzal'ın 10 numarada oynaması"

"Ghezzal, her pozisyonda oynayabilir, öyle bir futbolcu. Onun yaratıcılığına ihtiyacımız var. Topla yapacaklarına ihtiyacımız var. Zaten kalitesini gösterdi. Milli Takım'dan döndü, yüzde yüzüne ulaşmasını bekliyoruz. Yüzde yüzüne ulaştıktan sonra bize çok şey katacak."

6
"HERKES FARK YARATACAK"

"Sağ kanattaki Ghezzal - Rosier uyumu"

"2 yıl önce olanlar, 2 yıl önce de kaldı. Bu sezon sadece Ghezzal ve Rosier değil, Weghorst, Muleka, Cenk hepsi fark yaratacak. Tüm futbolcular başarıda pay sahibi olacaktır."

5
"İHTİYACIMIZ SOL KANAT BEK"

"Şu an ihtiyacımız sol kanat bek. Rıdvan sonrası orada ihtiyaç duydu. Sabırlı olmamız gerekiyor. Herkes döndükten sonra Ağustos ayı boyunca takımdaki durumu izleyeceğiz. Esas önceliğimiz sol kanat beki."

4
"AYNI KALİTEYE SAHİP İSİM ARIYORUZ"

"Rıdvan'ı tutmak istedik. Bizimle kalması gerektiğinden bahsettik. Yeni idman düzenimizle, bu tempolu oyunla, gençliğinin de verdiği tempoyla daha dikkat çekebileceğinden bahsettik. Karar kendisinin, o kararı aldıktan sonra kulübün de ekonomik karar alması gerekiyordu. Benim dışımda herkes mutlu diyebilirim. Ama hayat bu, kariyerinde bol şans diliyorum. Aynı kaliteye sahip, sistemimize uyan isimler bakıyoruz."

3
"JOSEF BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
"Josef bizim için çok önemli bir oyuncu. İnsan olarak da saygıdeğer bir insan. Durumu kendi içimizde konuştuk, birkaç hafta bekleyeceğiz. O bölgede yeterince oyuncumuz var. Josef de olduğu zaman, yeterince futbolcumuz olacaktır. Gençlerimiz de var. İyileşme sürecini yakından takip edeceğiz. Başka bir isim aksilik yaşarsa, orada ihtiyaç olabilir ama önceliğimiz orta sahaya transfer değil."
2
"SÜRE BELİRTMEK ZOR"
"Josef'in durumuyla ilgili süre belirtmek çok zor. Birkaç hafta sürecek. Ameliyatı yeni oldu, durumu takip ediyoruz. İyi gidiyor. Ama dediğim gibi bekleyeceğiz.
1
"UMARIM UZUN SÜRE KALIRIM"
"Beşiktaş ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. İll geldiğim günden beri bu hissi yaşıyorum. Benim işim, bu sevginin karşısında en iyisini vermek. Umarım kalabildiğim en uzun süre burada kalırım"