Sporx Extra Arama Logo

Valentin Rosier: "Kulübümle anlaşılması gerekiyor"
8
ROSIER'DEN AÇIKLAMALAR
Şampiyon Beşiktaş'ın sağ bek oyuncusu Valentin Rosier, beIN Sports'a özel açıklamalarda bulundu.
7
"ZOR GÜNLERDE PES ETMEDİK"

Gerçekten ilk kez böyle bir duygu yaşıyoruz. İkimiz zaten ilk kez şampiyon oluyoruz. Takımın çoğunluğu da bizim gibi ilk kez yaşıyor. Rüyada gibiyiz. 3 takımın da şansı vardı ve bu yarıştan biz galip çıktık. Zor günler geçirdik ama pes etmedik. Taraftarın desteği de çok önemliydi. Daha önce böyle bir taraftarla karşılaşmadım. Bu sevgi normal değil, sıra dışı boyutlarda.

6
"KARAGÜMRÜK MAÇINDA KORKTUM"
Karagümrük maçından sonra yıkılmıştım. Sezon boyunca çok büyük mücadele ettik ve elimizden kayıp gidecek diye endişelenmiştim. Sonrasında toparlandık ve konuştuk. Son maçın önemini aramızda konuştuk. Beni orada korkuya sevk eden şey sezon genelinde iyi bir performans gösterdikten sonra elimizden kayıp gitseydi çok kötü olurdu.
5
"HOCAMIZ BANA GÜVENDİ"
Bana başından beri çok güvendi hocamız, bu çok önemli bir şey. Çok doğru bir iletişimdi. Bana güvendiğini her durumda hissettirdi.
4
"EN BAŞINDA ENDİŞELERİM VARDI"
Tabii ki buraya geldiğim için çok memnunum. Doğru bir tercih yaptığım ortada. En başında bazı endişelerim, korkularım vardı. Beşiktaş'ı iyi tanıyordum ama burayı bilmiyordum. İşler iyi ilerledi ve şampiyonluğa ulaştık.
3
"KULÜBÜMLE ANLAŞILMALI"
Ben çok mutluyum burada, gayet de memnunum. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi şansımız var ama tabii ki benden önce kulübümle anlaşılması gerekiyor.
2
"MİLLİ TAKIMI ÇOK İSTEDİM"
Milli takımı bugüne kadar çok istedim, bu kapı açılırsa çok mutlu olurum.
1
"KAPILARI ZORLASINLAR"
Taraftarlar kutlamada gerekirse kapıları zorlasınlar, bir yolunu buluruz.