Sporx Extra Arama Logo

Usta kalemlerden Galatasaray - Göçek - Özkayha yorumu!
9

Galatasaray bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova karşısına çıkacak ancak gündemde hala Galatasaray'ın Konyaspor ile oynadığı maç var. Hürriyet Gazetesi ve Sabah Gazetesi yazarları, Galatasaray'ın Konyaspor ile oynadığı maçtan sonra MHK'nın iki hakem Halis Özkahya ve Hüseyin Göçek hakkında verdiği kararı yorumladı.
8

ÖMER ÜRÜNDÜL

Aslında bu karar onlara 'Bu işi bırakın' demek. O zaman Avrupa Ligi'nde de hakemimiz kalmadı demektir. Eğer Çakır da bir maçta benzer bir durum yaşarsa demek ki ona da aynı şey yapılacak. Ve Avrupa'da bizi temsil eden hakem kalmayacak. Ne acı bir tablo... Ayrıca bu kararla Avrupa'da maç yönetecek iki hakemin moralini sıfıra indirmiş oldular. Bu kararla diğer hakemlere de şu mesajı verdiler; "Sakın ha! Büyükler aleyhine hata yapmayın sonra başınıza her şey gelebilir. Benim MHK'ye tavsiyem var; G.Saray başkanından bir hakem listesi alıp, bundan sonra maçlara o atamaları yapın.
7

MEHMET ARSLAN

G.Saray, bir dönem Beşiktaş’ın yaşadığı travmayı yaşıyor. (Lucescu’lu dönemi ve 5 kırmızı kartlı Samsunspor maçını) G.Saray’ın Cem Papila’sı da Hüseyin Göçek oldu. Bu duygu hali G.Saray’ı ligden koparır. Ankaragücü’nü farklı geçen Beşiktaş, bu maçın favorisi bana göre. Kazanan da kaybeden de yarışa devam eder ama büyük yara alır.