Sporx Extra Arama Logo

Ünlü sunucu, Galatasaraylı basketbolcu ile evleniyor!
33
EVLENİYORLAR

Müge Boz sevgilisi Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz'le mayıs ayında nişanlanmıştı. Çiftin nikah tarihi belli oldu!

32

Müge Boz, güzel haberi Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. "Havalimanındayız, Barselona'ya gidiyoruz. Çünkü 13 Haziran'da Barselona'da evleneceğiz. Orada çok güzel bir fotoğraf çekimi yapacağız. Günlerdir onun styling çalışmalarını yapıyoruz. Styling bize ait. Gelinliklerimiz, smokinlerimiz uçağa doğru gidiyoruz. Döndüğümüzde bir aile olmuş olacağız"

31

Son günlerde sunuculuğunu üstlendiği Hadi yarışması ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Müge Boz ile Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz evleniyor.

 

30
Müge Boz kimdir?

Müge Boz, 13 Nisan 1984 tarihinde dünyaya geldi. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu İstanbul’da geçen Müge Boz, 12 yaşındayken babasının işi nedeniyle İzmir’e Karşıyaka’ya taşınmıştır. İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi'nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç'te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, orada 'strategic design', 'digital photography' eğitimleri aldı. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi gördü. Birçok spor dalıyla (yüzme, tenis, paten, voleybol, motosiklet ) ilgilendi.

29
2011'de TV'yle tanıştı

2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırdı. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women's Health, İnstyle gibi dergilerde moda çekimleri gerçekleştiren Boz, Leyla ile Mecnun, Gurbette Aşk ve Kayıt Dışı dizisinde rol aldı. Boz bugünlerde sunuculuğunu yaptığı Hadi yarışmasıyla gündemde.

28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
18
17
16