Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin'den ve Mehmet Demirkol'dan yorumlar!
13

TÜMER METİN VE DEMİRKOL'DAN YORUMLAR!

Tümer Metin ve Mehmet Demirkol, Süper Lig'de bu hafta oynanan maçların ardından beIN Sports'ta değerlendirmeler yaptı.
12

GÜVEN, LENS'İN ÖNÜNDE(TÜMER METİN)

Lens hakkında çok kısa bir şey söyleyeceğim. Güven Yalçın, bu Lens'in fersah fersah önünde.

11

BURAK DOĞRU TRANSFER...

Beşiktaş şampiyon olacaksa, Burak Yılmaz'ın transferi doğru transfer olarak geçer. Ama Beşiktaş sezonu 3. sırada bitirirse, ben derim ki Burak Yılmaz'a ne gerek var? Olmasaydı da, Beşiktaş 3. olurdu. Bu kadar maliyete ne gerek var derim

10

GÜVENLİ AMA ÇÖZÜLÜYORLAR

Başakşehir'i zaman zaman sabırlı ama güvenli, güvenli ama çözüyorlar çerçevesinde değerlendirdik. Özellikle son virajlarda hoca acaba başka bir formül daha bulabilir mi diye düşünüyoruz.
9

GECE İLE GÜNDÜZ GİBİ FARKLI

Galatasaray'ın deplasman ve ev sahibi olduğu maçlar arasında gece ile gündüz gibi fark var. Son 5 haftada zorlu maçlar var. Zorlu bir fikstür. Ben Galatasaray'ın dış saha performansının onları burada tutacağını düşünmüyordum.
8

KARARLARDA SIKINTI VAR

Fenerbahçe'ye sezon başından beri 16 futbolcu transfer edilmiş. Devre arası 5. Takımın yarısı eder. Fenerbahçe'nin organizasyonunda bu kararları kim veriyorsa, sıkıntı var. Ersun hoca da başka bir formül bulmak zorunda
7

BANA SEVİYEYİ ANLATIR MISINIZ?

Çok fazla haksızlık etmek derdinde değilim. Tolgay Arslan seviyesi diye bir kelime var. Bana seviyeyi anlatır mısınız? Oyuncu kötü oynayabilir ama bu genele yansıyorsa sıkıntı var. Tolgay yetenekli oyuncu diye nitelendiriliyor. Jailson bunların arasında oynar.

6

LENS NASIL YAPIYOR?(MEHMET DEMİRKOL)

Şenol Güneş, oyuncuların oyun planına sadık kalmasını ister. Lens'in Güneş'i nasıl ikna ettiğini anlamıyorum. Kagawa'da bile beğenmediği şeyler varken Lens nasıl ikna edebiliyor anlamıyorum.
5

ABDULLAH AVCI ARIYOR

Başakşehir'in baskıdan çıkamamasının en önemli etkeni Attamah. İyi oynamıyor. Hoca Epereanu'yu arıyor.
4

CESARETİ ARTIRIYOR

Maçın başında bir hata yapıyor Attamah. Oyuncu hata yapar elbette ama Epereanu'nun asla yapmayacağı bir hataydı. Bu tip hatalar rakibin cesaretini artırıyor.
3

G.SARAY OYUNU YÜKSELTİR

Galatasaray bu tip yarışlara girdiğinde oyununu yükseltir. Galatasaray'da oyununun biraz daha yukarıya çıkması lazım.
2

DAĞA TIRMANMIYORSUN

Mehmet Topal, Jailson, Zajc mevcut kadroda orta sahayı şekillendirmeliydi. Bugün itibariyle teknik direktör eldeki malzemeden ne top oynatıyor ona bakmak lazım. İstediğin kadar fiziğin olsun, dağa tırmanmıyorsun ki.
1

F.BAHÇE'Yİ KURTARAN...

Ünal hocanın kadrosu çok mu yeterli? Herkesten alabileceğin bir şey vardır, yaparsın. Aşağıda çok çalkantı var. Fenerbahçe'yi kurtaran bu.