Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Tümer Metin: "Klopp, Mourinho gelse de bir şey çıkmaz!"
12
TÜMER METİN DEĞERLENDİRDİ

Tümer Metin, Fenerbahçe'nin Demir Grup Sivasspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi Tivibu Spor'da değerlendirdi.

11
KAPASİTE FARKI ORTAYA ÇIKTI

Sivasspor ile Fenerbahçe arasındaki fiziksel kapasite farkı çok net ortaya çıktı. İlk yarı galibi Fenerbahçe, ikinci yarı galibi ise Sivasspor oldu.

10
SADECE MÜCADELE YETMEZ

Bazı hocalarımız kaybedilen maçtan sonra mücadele ettik diyor. Mücadele etmeniz gerekiyor zaten, bunun yanında fiziki kalite, oyun aklı ve oyun kalitelinizi de ortaya koymanız lazım.

9
F.BAHÇE FORMASI MÜCADELE İLE KAZANMAZ

Fenerbahçe'de istinasız herkes mücadele etti. Kimse mücadele etmekten kaçınmadı ama yetmez. Fenerbahçe forması sadece mücadele ile kazanmaz. Bizim ligimiz zor bir lig sadece mücadele ile kazanılmaz.

8
HOCAYI ELEŞTİREMİYORSUN

İsmail hocayı eleştiremiyorum, Fenerbahçe kadrosuna bakınca, 'Bu da oyuna girmez' diyebileceğimiz bir oyuncusu yok. 5 oyuncu değişikliğinden iki tanesi sakatlık. Serdar devam etseydi, Gustavo da oyuna girerdi muhtemelen.

7
GİREN İSİMLER NE YAPTI?

Pelkas, Sosa, Rossi, Berisha hepsi oyuna girmiş. Sakatlık olmasa Gustavo girerdi. İsmail hoca gidişata göre hamleyi yapmış, giren oyuncu ne yaptı?

6
BİR MAÇ BU KADAR KIRABİLİR Mİ?

Fenerbahçe'nin, Trabzonspor maçından beri 4-5 maçlık serisi yok. Bir maç bu kadar kırabilir mi büyük takımı? Kaybettin Trabzon'a ya 8. haftada daha.

5
MAÇ 3-4 OLABİLİRDİ

Fenerbahçe geçen hafta kazandı, biraz takıma öz güven gelir diyorsun, Sivas karşılaşması ilk yarı fena değildi ama ikinci yarıda fiziki kalite olarak yerlerdesin. Sivas adına maç ikinci yarıda 3-4 olabilirdi.

4
NASIL KAZANACAKSIN?

Giren oyuncuların yardımını, katkısını görememişsin. Sahada kalanlar fiziki olarak düşmüş. En az 7-8 tane pozisyon vermişsin. Nasıl kazanacaksın böyle Sivas'ta?

3
BİR PUAN KAZANÇ

Bence Fenerbahçe adına kaybedilen iki puan değil, kazanılan bir puan. Maçın ikinci yarısında Sivasspor, galibiyet alacak kadar oynadı ve pozisyon buldu.

2
BAZI OYUNCULARA FORMA SATMAM!

Kimse kusura bakmasın, Fenerbahçe'deki bazı oyunculara Fenerium'dan forma satmam, 'Aman evde falan giyme sen' diye. 

1
KLOPP, MOU GELSE DEĞİŞMEZ
Bugün Capello & Mourinho & Klopp'u koalisyon yaptırın Fenerbahçe'nin başına getirin yemin ederim çıkmaz bir şey