Arama Logo

Tümer Metin'den Kasımpaşa-Beşiktaş maçı yorumları
8
TÜMER METİN'İN YORUMLARI
Tümer Metin TivibuSpor'da Kasımpaşa - Beşiktaş maçının değerlendirmesini yaptı.
7
"İKİ AÇIDAN DEĞERLENDİRMEK LAZIM"
"Maçın hikayesini iki açıdan değerlendirmemiz lazım. Hem teknik taktik açısından hem de maç öncesi oyuncular ısınırken, maçtan önce Sergen hocayı dinlerken, maçın başlama düdüğüyle beraber oyuncuları başka bir gözle izlerim genelde. Oyuncu böyle bir hafta geçirmişken, Giresun'a farklı yenilmişken, hoca yönetim tarafından güvenoyu almış bir süreçten sonra maça çıktılar"
6
"BEN OLSAM DORTMUND'DA CAN'I OYNATMAM"
"Can'da da bir kumaş olduğu belli ama herkesin bu kadar konuştuğu gibi Beşiktaş'ın oyununu alıp başka bir seviyeye getirecek bir durumu yok. Maç başladı, biraz heyecanını da gördük çocuğun ama olağanüstü bir gol ile özgüveni yerine geldi. Beşiktaş'ın bugünkü en iyi oyuncusu. Ben Sergen hocanın yerinde olsam haftaiçi Dortmund maçında oynatmam, daha sağlıklı olur. Çevresini de oynattı. Sağ kenardan inip içeri kestiği bir top var."
5
"GOLCÜYSEN O POZİSYONDA SEZECEKSİN"
"Haftalardır Batshuayi patlar mı patlamaz mı diye bekliyoruz ama yok. Can'ın içeri kestiği bir top var, bir santrafor onu sezecek. ayağının ucuyula ona dokunacaksın. Larin geçen sene çok yapıyordu onları ama o da eski formundan fersah fersah uzakta"
4
"ATIBA ARTIK OLMAZ, GİTMİYOR"
"Atiba 38 yaşında ve artık gitmiyor belli yani, düştü performans. Artık hala tercih ediliyorsa Atiba, Salih ve Oğuzhan hala neden oynamadığı konusunda kendinle kavga edersin, bundan rahatsızlık duyarsın. Olmuyorsan..."
3
"SERGEN HOCA ŞU ANDA RAHAT DEĞİL"
"Ben olsam ilk yarıda çıkarırdım Rıdvan'ı. Değişikliklerin hem sonuca hem de takıma pozitif anlamda etkisi olmadı. Hem Sergen hocanın hem de takım psikolojik olarak çok etkilenmiş rahat değil. Tanırız Sergen hocayı da.. Rahatlığı teknik adamlığına da yansımıştı. Şu anda rahat olmadığını söyleyebiliriz, hissediyoruz"
2
"HOCANIN YERİNDE OLSAM YANIMA ÇAĞIRIRIM..."

"Çok teknik adam üzerinden okuduğumuz yeri kenara bırakalım, oyuncu tarafına bakalım. Beşiktaş sabah rejenerasyon idmanı yaparlar muhtemelen. Sergen Hoca'nın yerinde olsam yarın antrenmandan önce Welinton ile Vida'yı çağırırım, görüntüyü de açarım; 'Şu yediğimiz golü bana bir izah edin' derim."

1
"BU SEVİYEDE BÖYLE GOL YENMEZ!"
"Eylemi yapacak oyuncu diye dilimizde tüy bitti. Kenardan topu atacak oyuncu Roberto Carlos değilsen direk gol olacak hali yok. Oraya gelecek top yani. Biri kademenin önünde, biri rakibinin arkasında. Bu seviyede olacak iş değil ve sorarım ve izah isterim. Kardeşim Dünya Kupası oynamış stoper böyle gol yemez, Welinton'un sarı kart gördüğü pozisyonda el falan kaldırıyor. Yahu sen bir gel. Sonra itiraz et. Çok uzak, oyundan çok uzak Vida"