Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Tümer Metin'den Karagümrük - Beşiktaş maçı değerlendirmesi
8
TÜMER METİN YORUMLADI
Beşiktaş'ın deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı Tümer Metin Tivibu Spor'da değerlendirdi.
7
ÇOK UZUN PERİYOT
Önder Hoca açısından değerlendirmek doğru olur diye düşünüyorum. Beşiktaş, hatırladığımız Antalyaspor deplasmanından bu yana deplasman galibiyeti alamamıştı. Çok uzun bir periyot
6
DURUMU ÖZETLER NİTELİKTE
O maçı da şöyle hatırlıyoruz; Sergen Hoca döneminde rotasyonlu kadro ile başlamıştı. Sonradan takımın yıldızı denebilecek Ghezzal, Larin, Pjanic oyuna girmişti. İkinci yarıda çok belirgin bir oyun farkı ve galibiyet. Çok uzun bir süre. Beşiktaş'ın içinden geçtiği durumu da özetler nitelikte. Ligde bu kadar uzak kalmasını da özetler nitelikte.
5
YARALAR SARILMIŞ
Beşiktaş'ta kısmen yaralar biraz daha onarılmış, ne oynadığını bilen, geçmiş haftalara oranla oyun gücü biraz anlaşılabilir olan bir Beşiktaş izledik. En azından bazı oyuncuların performansı bir tık daha yukarı çıktı diyebiliriz.
4
BAŞKA BİR HİKAYE ANLATIR
Golcüler açısından üç hafta üst üste gol atmak başka bir hikaye anlatır. Öz güvenini başka bir yerden anlatır golcüler. Bunun yanında, Rosier ve Necip bunun sahanın en iyi oyuncuları görüntüsündeydi. Oğuzhan, geçmişe göre kısmen daha derli toplu görüntüde. Hala bizim istediğimiz, beklediğimiz, özlediğimiz oranda değil.
3
BUNU KABUL ETMİYORUM
Ghezzal ve Larin'in formsuz olduğunu kabul edebilirim ama güçsüz olduklarını kabul etmiyorum. Biraz tıkanıklık yaşıyor gibiler. İstekleri var, sanki o küfü, pası üstlerinden atarlarsa bir açılım olacak gibi hissediyorum. Böyle bir maça ihtiyaçları var.
2
TAKIMA RAHATLIK KATTI
Beşiktaş adına pozitif taraftan anlatabileceğimiz bir şey var. Sergen Hoca'nın ayrılığının ardından Önder Hoca takıma kattığı bir rahatlık var. O rahatlığı görebiliyoruz. Pjanic daha rahat, hissediyorsun onu. Ghezzal ve Larin'de soru işaretleri ortadan kalktı, kısmen görebiliyorsun onu. Oğuzhan daha rahat görünüyor sahada.
1
ALEX BELİRLEYİCİ OLUR
Beşiktaş 3-4-1-2 oynar mı? Alex'in durumu önemli, Alex'in durumuna bağlı, belirleyeci faktör o olacak. Alex varsa önünde iki santrfor, Larin ve Ghezzal'in şu anki performanslarıyla dışarıda kalması muhtemel. 3'lü oynarsa stoperlerden biri mutlaka Necip olmalı. Necip'in güven aralığı Serdar-Vida-Welinton'a göre çok daha fazla, yüzde yüz güven aralığı.