Arama Logo

Tümer Metin'den G.Saray-F.Bahçe maçı yorumları
10
TÜMER METİN'DEN DERBİ YORUMU
Tümet Metin, Tivibuspor'da Galatasaray - Fenerbahçe maçının değerlendirmesini yaptı.
9
"DERBİYE YAKIŞIR MAÇ"
"Seyircinin bu iş için olmazsa olmaz olduğunu gördüğümüz bir futbol şöleni izledik. Derbiler bu duyguyu yitirmişti. Beşiktaş kaybetti, Trabzonspor ertesi gün oynayacak. Bunlar da eklenince deribye yakışır bir maç oldu"
8
"HOCAYA ÜST AKIL FISILDAMIŞ OLABİLİR"
"Fenerbahçe 12 hafta boyunca içindeN geçtiği durumdan hocası üzerinden eleştiriler almış bir takım görüntüsündeydi. Hocaya üst akıl fısıldadı denebilir, başka şeyler de denmiş olabilir."
7
"HOCAYA İKİNCİ SARI NASIL ÇIKTI GÖREMEDİK"
"Halil Umut Meler'in tansiyonunu ayarlamakta ilk yarıda iyi maç yönettiğini söyledik. Hocaya çıkan ikinci sarı kartın nasıl çıktığına dair bir görüntü gelmedi. İtirazdan mı atıldı? Orada kesildi."
6
"FUTBOLDA TEMAS OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK"
"Yorumun sana göresi bana göresi, hakem dünyasında bile bu var. Diagne pozisyonu bana göre faul. Berisha temastan sebep düşüyor. Serdar Dursun'un eline değen topta da VAR isterdi. Bana kalırsa futbolda bu kadar temas olacak diye bir şey yok. Topa sahip olmaya giden oyuncuya şarj yaparsan faul olur."
5
"SON 15 DAKİKA MELER KONTROLÜ KAYBETTİ"
"Oyunun son 15 dakikasında Halil Umut Meler'in kontrolü kaybettiğini söyleyebilirim. 75'e kadar iyi yönetim hakimi olduğu maçı gerginlikten sebep kontrolü kaybettiğini söyleyebilirim."
4
"G.SARAY'IN 4 TANE, F.BAHÇE'NİN YOK"
"Oyunu pozisyonlar üzerinden değerlendirecek olursak Galatasaray'ın çok net yüzde 100 4 tane pozisyonu olduğunu söylemeliyiz. Hakikaten çok rahat pozisyonlardı. Fenerbahçe'nin böyle yüzde 100 pozisyonu yok ama oyunu Galatasaray aldı mı, onu söyleyemem. İkinci yarı Galatasaray baskısı bekledim, Fenerbahçe'nin ikinci yarıda irade koyduğunu söyleyelim. Oyun 12 haftadır izlemediğim kadar iyiydi Fenerbahçe adına"
3
"BU MAÇ HAKEM ÜZERİNDEN OKUNMAZ"
"Bu maç sadece hakem üzerinden okunmaz. Burak beyin söylediği zihniyetle maça çıktıysa hakem dörtlüsü, Van Aanhotl çıkarıyor Kim ayağının ucuyla dokunuyor. Kerem'in 2 tane pozisyonu var. 1 tane daha var pozisyon net diyebileceğimiz. Çok net pozisyonlar yakaladı Galatasaray."
2
"PEREIRA 3'LÜYE DÖNDÜ, POZİSYON VERDİ"
"Fenerbahçe 4'lüyle başladı 12 hafta sonra ilk defa. Sonra olmayacak dediği hoca ve 3'lüye döndü, hatta 5'liye döndü. Galatasaray pozisyonları da bundan sonra buldu. Ben olsam 4-6-0'a dönerdim. Pelkas'ı da içeri atardım. Yorulanları çıkar ama sisteme dokunma. 3 tane kalende pozisyon verdin."
1
"BİLDİĞİMİ SÖYLEYEYİM, 3'LÜ OYNAYAMAZLAR"
"Hocaya telkin gitti mi, oyuncular mı hocaya gitti bunları bilmek bizim haddimize değil. Ben bildiğimi söyleyeyim, bu oyuncular 3'lü oynayamaz. 1 santrafor Valencia olsa zaten bambaşka bişey oynardı Fenerbahçe"