Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Tümer Metin'den F.Bahçe-Karagümrük maçı yorumları
20
TÜMER METİN'İN YORUMLARI
Tümer Metini, Tivibuspor'da Fenerbahçe - Karagümrük maçını değerlendirdi.
19
"KARAGÜMRÜK TAŞ GİBİ TAKIM"
"Fatih Karagümrük oyun planına sadık kalan, ne istediğini ve ne yapabileceğini bilen bir takım. Süleyman Hurma ve Volkan Demirel'i tebrik edelim; taş gibi takım."
18
"BU HAFTADA BU FUTBOL NORMAL"
"Sezonun bu bölümünde oyuncuların bitse de gitsek havası sahaya sirayet etti. İlk yarıda 2 Karagümrük, 1 Fenerbahçe pozisyonu gördük. İkinci yarıda da benzer şekildeydi. Sıkmadılar kendilerini. Biraz tempo yapalım dediklerinde sezonun sonuna denk geldi. Devre arasında biraz sıkalım demiş İsmail hoca belli ama sezonun bu haftasında bu futbol normal."
17
"VOLKAN HOCA'YI TEBRİK EDERİM"
"Küme düşenler, şampiyon belli olmuşken ister istemez bitse de gitsek duygusu oluyor. Maça dair çok fazla söylenecek söz yok. Karagümrük'ü gerçekten beğendim. Volkan hoca bir kez daha hayırlı olsun, doğru bir yerde doğru bir başlangıç yaptı. İsmail hoca kendisine verilen görevde sahneyi terk ederken taraftar da gerekli ilgi alakayı gösterecektir diye düşünüyorum"
16
"KARAGÜMRÜK KOLAY LOKMA DEĞİLDİ"
"Gelecek sezon yapılanma nasıl olacak, kimler gidecek kimler kalacak değerlendirmesi daha önemli. Bugün Karagümrük'ü yendiniz yenmediniz çok önem ve anlam ifade etmiyor. Tabii ki kazanarak veda etmek isterlerdi ama Karagümrük de kolay takım değildi"
15
"TARAFTAR MEMNUNİYETİ BÖYLE GÖSTERDİ"
"Bence son 9-10 haftalık Fenerbahçe çıkışı İsmail hoca ile birlikte, taraftar stadı doldurarak duyduğu memnuniyeti gösteriyor."
14
"ETKİLİ SANTRAFORA İHTİYAÇ VAR"
"Hücumda kötü de oynamamış olmasına rağmen İrfan Can, Zajc şapkadan tavşan çıkarmazsa, Serdar Dursun bazen ekstra oynadı ve golü buldu. Fenerbahçe'nin etkili bir santrafora ihtiyacı var. Bu maçlar çözemedin mi kilidi, santrafor çıkıyor bir tane atıyor sana bambaşka bir şey oluyor skor değişince"
13
"1 SANTRAFOR BÜTÜN ÇEHREYİ DEĞİŞTİRİR"
"Günümüzde iyi santraforu bulup elinizde tutmak çok zor, paralar da çok aşıyor. Fenerbahçe'nin bir santraforla mevcut kadronun çehresi de değişebilir. Serdar Dursun'un iyiyi yapma isteğinden şüphemiz yok, geçen senenin Aboubakar'ı gibi bir etki herkesin yapacağı bir şey değil"
12
"OSAYI BEKTE DAHA İYİ"
"Osayi'nin önde oynamasındansa bekte oynamasının daha doğru olduğunu düşünüyorum. Güçle denge aynı şey değil, güçlü ama bitiricilik anlamında bu işi çok aşılmış değil"
11
"BURAK BEKAROĞLU'NU BEĞENDİM"
"Burak Bekaroğlu'nu çok beğendim. Çok iyi oynadı. 25 yaşındaymış, çok genç sayılmaz ama çok balarılıydı"
10
"ARDA ÇİLİNGİR İŞİNİ YAPAR"
"İsmail hoca Arda'yı skor daha genlemişken içeri attı hep. Arda'nın aslında böyle zamanlarda da kullanılması lazım. İş yapar Arda 0-0'ken çilingir işini yapabilir"
9
"MESUT OLSA, ARDA - MESUT BİRLİKTE OYNATIRIM"

"Fenerbahçe'nin mevcut kadrosu içinde Arda'nın 10 numara pozisyonunda yapacaklarını yapabilecek 1 tane oyuncusu yok. Sosa, Gustavo, İrfan Can, Mert Hakan dahil. O pozisyon başka bir pozisyon ve bir tek o yapabilir onu. Mesut olsa başka bir şey konuşurduk tabii ama eğer Mesut olsaydı ve Arda - Mesut tek forvetin arkasında oynatırdım, bak o zaman neler oluyor"

8
"İRFAN 6-8 OYNAMAK İSTİYOR"
"İrfan Can'ı da Crespo'yla ya da Zajc'la arkada merkezde oynatırdım. İrfan Can'ın sağ çizgide oynama isteği hoca nedeniyle, yoksa kendisi orada oynamak istemiyor. İrfan 6-8 oynamak istiyor. Hep örneğini verdiğim Fransa'daki o maçtaki gibi"
7
"ORGANİZASYONU İRFAN ÜZERİNDEN KURARIM"
"Fenerbahçe'nin savunma organizasyonunu İrfan'ın üzerine kurarım. Top sendeyken İrfan'da, top rakipteyken de Crespo'ya senin işin top rakipteyken derim. Öne de Arda'nın yanına kimi bulursam atarım"
6
"İSMAİL HOCA MUHAFAZAKAR BAKIYOR"
"İsmail hocam ne düşünüyor bilmiyorum ama bazen hocaları anlamakta zorlandığımız anlar oluyor. Hafta hafta neler yaptıklarına bakıyoruz tüm anlara. Bir sistem kazanıyorsa sistemi değiştirmektense oyuncu üzerinden değişikliği yapmak istiyor. İsmail hoca bu anlamda muhafazakar bakıyor"
5
"CANER ÖNDE OYNASA SIRADANLAŞIR"
"Valencia sol kanat için çok daha uygun gibi. Serdar Dursun'un yerinde değil belki ama solda çok uygun olur. Örneğin Caner Erkin özellik olarak çok oynayabilir görünür sol açıkta ama oynayınca hemen sıradanlaşır. Orta yapar adam kovalar ama hemen sıradanlaşır, geride oynarsa oyunu büyür bir anda"
4
"BANA KALSA SZALAI"
"Bana kalsa sabaha kadar Szalai oynar savunmada. Temiz bir ayak Serdar ve Tisserand'a göre. Bana kalsa Szalai de antrenmanda iyi değilse, farklı bir sorun varsa oynayamaz tabii ki. Başka bir açıklaması da olamaz"
3
"SEZON BOYU YOK, ŞİMDİ VARLAR"
"Benim için izleyen olarak güven aralığı önemli. Zajc'ın performansı bütün sezon böyle değildi. Sosa geldi gitti, İrfan bütün sezon yok, sahneyi terk ederken iyi. Serdar Aziz 8-10 haftadır iyi. Oyuncuların kaçı hangileri güven veriyor o önemli"