Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Aboubakar ve Larin! İnanılmaz"
9
TÜMER METİN: "ABOUBAKAR & LARIN, İNANILMAZ"

Tümer Metin, Beşiktaş'ın Yukatel Denizlispor'u 3-0 mağlup ettiği mücadeleyi TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında değerlendirdi.

8
"BAŞKA BİR FOTOĞRAF"

"İlk golü bulana kadar..." olan maçlardan biri oynadı Beşiktaş. Yanlış anlaşılmasın, ilk golü bulana kadar zorlandı Beşiktaş demiyorum. İlk golü bulduktan sonra bambaşka bir fotoğraf anlatacağım.

7
"GOLÜ BULANA KADAR BÜYÜK TAKIM OYUNU"

İlk golü bulana kadar Beşiktaş, tüm araçları doğru kullandı. Duran top organizasyonu iyi, geçiş oyunu iyi, zaman zaman tempoyu artırıyor, ayarlıyor. Golü bulana kadar bir iç saha, bir büyük takım oyunu gördük.

6
"GOLÜ BULUNCA EN FORMDA TAKIM"

Golü bulduktan sonra Beşiktaş, bu ligin en formda takımı. Çünkü, artık oyun geçişe döndüğü andan itibaren Beşiktaş'ın hücum silahları doğrudan oyuna dahil oluyor. Coşku artıyor. Maç içindeki stres ortadan kalkıyor. Ayaklar daha rahat hareket ediyor.

5
"ÇOK DA KENDİNİ SIKMADAN..."

Denizli'ye göre çok daha kaliteli bir kadroya sahip Beşiktaş. Bireysel performans olarak da zirvede. Çok da kendini sıkmadan, çok tempo yapmadan rahat rahat kazandı bu maçı.

4
"ABOUBAKAR VE LARIN İNANILMAZ"

Beşiktaş favori çıktı bu maça. 13'er gol katkısı Larin ve Aboubakar'dan! İnanılmaz!

3
"LJAJIC'İ COŞKUYA DAHİL ETTİ"

Üstüne üstlük Larin santrfor değil sol kenar olarak oynatıyor Sergen Hoca. Aboubakar, Ljajic'i coşkuya dahil etti. Kendi de vurabilirdi Aboubakar. Aboubakar Ljajic'i yarışa, oyuna dahil etti. Bencillik yapmadı. Çok pozitif bir görüntüydü.

2
"KALİTESİYLE, KARAKTERİYLE KAZANDI"

Ne oynadığını bilen bir Beşiktaş var, haftalardır bahsediyoruz. Oyunun gidişatına göre uyum ve oyun değiştiriyor Beşiktaş. Bu haftaya kadar oyun zevkiyle, iştahıyla anlattık. Bu maç öyle bir maç değildi. Bu maçta Beşiktaş, kalitesiyle kazandı. Karakter koyarak, tempoyu ayarlayarak rahat rahat kazandı. Dinlenmek de yaramış.

1
"KAZASIZ BELASIZ GEÇİRDİ"

Beşiktaş cumartesi günü Galatasaray'ı, pazar günü derbiyi izleyecek. Kazasız belasız bir hafta geçirdi.