Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Trabzon'da Yunus Akgün zirvesi!
5
YUNUS AKGÜN HAMLESİ

Galatasaray'da huzursuz olduğu belirtilen ve henüz sözleşme görüşmelerinin tamamlanmadığı Yunus Akgün için Trabzonspor devreye girdi.

4
HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI

Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor’da mukemmel bir sezon geçiren Yunus Akgün, Galatasaray’a döndü ancak burada hayal kırıklığı yaşadı. Son haftalarda yedeğe düşen ve performansı tartışılmaya başlanan Yunus icin çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

3
İLK CİDDİ TEKLİF TRABZON'DAN

Takımın en az para kazanan ismi olan Yunus, burada huzursuz. Son haftalarda kulübeye çekilen 22 yaşındaki oyuncu, devre arasında Galatasaray’dan ayrılmak istiyor. Yunus için ilk ciddi teklif Trabzonspor’dan geldi.

2
SOHBET TOPLANTISI YAPILDI

Geçtigimiz gunlerde Yunus Akgün’ün menajeri ile bordo-mavili kulübun yetkili isimleri İstanbul’da bir sohbet toplantısı gercekleştirdi. Bu toplantıda Yunus’un şartlarının konuşulduğu iddia edildi.

1
YUNUS AKGÜN'ÜN RAKAMLARI

Genç oyuncunun menajerinin aynı zamanda Abdülkadir Ömur, Abdulkadir Parmak, Ahmetcan Kaplan, Burak Yılmaz, Rıdvan Yılmaz’ın yetkilisi olması, bu söylentilerin daha da güçlenmesine neden oldu. Bu sezon Galatasaray’da toplam 11 maça çıkan Yunus Akgün 1 asist yaptı. (Karadeniz Gazetesi)