Sporx Extra Arama Logo

TFF'den Sergen Yalçın'a: "Bizi bekle!"

Ne yıllık ücret, ne transfer yetkisi, ne sözleşme süresi... Tecrübeli teknik adam Sergen Yalçın, Avrupa şampiyonası sonrası federasyondan gelecek teklife göre kararını verecek.
5
TFF'DEN SERGEN YALÇIN'A: "BİZİ BEKLE"

Beşiktaş'ta yönetimin Sergen Yalçın'ın biten sözleşmesinin bir türlü uzatamaması hakkında birçok şey yazıldı çizildi. Sezonu iki kupayla tamamlayan başarılı teknik adamın yıllık ücretinin artırılmasını ve transferde tek yetkili isim olma taleplerinde bulunduğu ileri sürüldü. Ancak perde arkasındaki gerçek farklı.

4
TFF'NİN 1 NUMARALI ADAYI

Türkiye gazetesinden Murad Tamer'in haberine göre; Sergen Yalçın şu anda federasyonun bir numaralı teknik direktör adayı... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, EURO 2020 sonrası 48 yaşındaki çalıştırıcıyı ay yıldızlıların başına getirmek istiyor.

3
GALLER MAÇI SONRASI FLAŞ GÖRÜŞME

Bakü'deki Galler maçı sonrası A Millî Takım Sorumlusu Selim Soydan, Sergen Yalçın ile bir görüşme gerçekleştirdi ve Beşiktaş'a imza atmasında acele etmemesini istedi.

2
YÖNETİMİ RAHATSIZ ETTİ

Yalçın ise önceliğinin Beşiktaş olduğunu net bir şekilde belirtse de bu durum siyah beyazlı yönetimi rahatsız etti. İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar, "Bazen kimin diğer tarafta olduğunu görerek hangi tarafta olacağınızı bilirsiniz" diye bir paylaşım yaptı.

1
GÖRÜŞME 2 DEFA ERTELENDİ

Dolayısıyla Başkan Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasındaki görüşme iki defa ertelendi.