Arama Logo

Terim ona da sitem etti: Cicaldau'dan liderlik bekleniyor

Galatasaray'da Beşiktaş maçında kaçan penaltının ardından Terim'in sadece atışı kullanan Muhammed'e değil, Cicaldau’ya da sitem ettiği öğrenildi. Rumen yıldızın enaltı öncesi Muhammed’e engel olup topu almaması, hocasını neredeyse Muhammed kadar kızdırdı
5
TERİM, CICALDAU'YA DA KIZDI

Süper Lig’de ezeli rakibi Beşiktaş’a 2-1 kaybeden Galatasaray’da yaşanan penaltı krizinin yankıları sürüyor.

4
MUSTAFA'YA GÖNDERMEDE BULUNMUŞTU

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Terim, “Bizim penaltıcımız Alex. Kendisine ‘Neden bu tarafa doğru geliyorsun?’ dedim. Mustafa almış ‘ben atacağım’ demiş... Geçen sefer çok riskli bir maçta ben atmasını istedim. Orada oyuncum önemlidir ama burada Cicaldau’ya bırakması lazımdı. Sağlık olsun ne yapalım. Ama oraya ne yazılmışsa; kim hangi görevdeyse onu yapması lazım” ifadelerini kullanarak Muhammed’e göndermede bulunmuştu.

3
TERİM, CICA'YA DA KIZDI

HaberTürk'te yer alan habere göre; Ancak İmparator’un sadece Mısırlı golcüye değil Alexandru Cicaldau’ya da sitem ettiği öğrenildi. Derbinin ilk golünü atan Cicaldau’ya çok güvenen Terim, oyuncusunun saha içinde arkadaşlarına liderlik etmesini istiyor. Ancak 24 yaşındaki orta sahanın penaltı öncesi Muhammed’e engel olup topu almaması, hocasını neredeyse Muhammed kadar kızdırdı.

2
10 NUMARA: CICALDAU

Takımındaki lider oyuncu eksikliği bilen tecrübeli teknik adam, bu sezon kimseye vermediği 10 numaralı formayı gelecek yıl Cicaldau’nun sırtında görmek istiyor.

1
“HERKES GÖREVİNİ BİLSİN”

Beşiktaş mağlubiyeti sonrası dünkü antrenmanda teknik direktör Fatih Terim oyuncularına uyarılarda bulundu. Maçın ardından söylediklerini oyuncularına karşı da ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “Bu bir takım oyunu ama herkesin farklı görevleri var. Herkes görevini bilsin” ifadelerini kullandığı kaydedildi.