Arama Logo

Suudi Arabistan'da dev transfer planı
6
RONALDO'DAN SONRA YENİ HEDEFLER

Suudi Arabistan Spor Bakanlığı, lige önemli yıldız futbolcuları getirmek için harekete geçti.

5
RONALDO'YLA İMAJ VE POPÜLERLİK KAZANDI

İtalyan basınından Rudy Galetti'nin haberine göre, Al Nassr'ın Cristiano Ronaldo'yu transfer etmesinin ardından Suudi Arabistan Ligi'nin dünya çapında daha çok popüler hale geldiği ve imaj kazandığı belirtildi.

4
HEDEFTE ÖNEMLİ İSİMLER VAR

Bu gelişme sonrası Spor Bakanlığı'nın, Futbol Federasyonu ile birlikte hareket ettiği ve Ronaldo sonrası yeni yıldız futbolcuları ülkeye getirmek istediği aktarıldı. Bakanlığın ve federasyonun, bu doğrultuda futbol dünyasının önemli isimleri ile yapılan görüşmeler için kulüplere yardım ettiği kaydedildi.

3
LIONEL MESSI

Suudi Arabistan'da spor bakanlığı ve federasyonun en büyük hedefinin ise Ronaldo'dan sonra ülkeye Lionel Messi'yi getirmek olduğu öne sürüldü. PSG ile sözleşmesi sona erecek Arjantinli yıldızın, Al Hilal ile görüşme halinde olduğu iddia edildi.

2
ANGEL DI MARIA

Öte yandan Suudi yöneticilerin, Lionel Messi'nin yanı sıra bir diğer Arjantinli Angel Di Maria'yı da lige getirmek istediği vurgulandı. Di Maria'nın Juventus ile sözleşmesinin sona ermesinin transferi kolaylaştırabilecek etkenlerden biri olduğu ifade edildi.

1
FIRMINO VE LUCAS MOURA

Öte yandan Liverpool'a veda eden ve Tottenham'dan ayrılacak Lucas Moura'nın da Suudi Arabistanlı yöneticilerin hedefleri arasında olduğu iddia edildi.