Sporx Extra Arama Logo

Spor yazarlarından Süper Lig yorumu!
11

YAZARLARDAN DEĞERLENDİRME

Sabah gazetesinin yazarları Erman Toroğlu, Ömer Üründül, Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç ve Ahmet Çakar Fatih Terim'in "Türkiye Ligi çok güçlendi. Anadolu futbolunun başkaldırısıdır bu. Fobi falan değil o. Onların transfer ettiği bazı oyuncular bizde yok" tespitini yorumladı.

10

SORUMSUZCA İŞLER YAPTILAR(ERMAN TOROĞLU)

Hem Anadolu takımları doğru transferler yapıyorlar, bütçelerini öyle ayarlıyorlar hem de büyükler yıllarca sorumsuz işler yaptılar. Bunun yanında çok paralar kayboldu. Bunun dışında ikinci önemli bir şık daha var. Büyük takımların başkanları kendi ağızlarıyla yakalanmaya başladılar. Hangi konuda? VAR'da... Dikkat edin, Beşiktaş da Galatasaray da VAR'dan şikâyetçi. Ben onların yerinde olsam 4 kere düşünür 1 kere konuşurdum ya da hiç konuşmazdım.
9

ŞAMPİYON OLABİLİR MİYDİ?

Sorarım Fatih'e, geçen sene Muslera Alanya maçında atılsaydı, penaltı verilseydi şampiyon olabilirler miydi? Son maçta tacı, korneri söylüyorlar ama şunu ya kasıtlı söylüyorlar ya da bilmiyorlar. Taca kornere VAR karışmıyor beyler. Kamuoyunu yanlış yönlendirmeyin. Kendi futbolcuna bak. Orada da korner yanlış verildi, ona ne diyeceğiz peki?