Sporx Extra Arama Logo

Sinan Vardar: "Umarım 1993'teki gibi şaibe dolu bitiş olmaz"

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Karagümrük'e 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.
8
SİNAN VARDAR YAZDI

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Karagümrük'e 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi. Vardar'ın yazısının tamamını okumak için 12 Mayıs 2021 tarihli Fotomaç gazetesini satın alabilirsiniz.

7
ENDİŞE, GÖZLERDEN BELLİ OLUYORDU

Beşiktaş dün baskılı başladı maça... İstekli hava dakikalar geçtikçe yerini gerginliğe bıraktı. 90 dakika boyunca saha içi ve yedek kulübesindeki endişe gözlerden ve tavırlardan belli oluyordu.

6
BEYİNLERİN AYAKLARA HÜKÜM VERMESİ ZORDUR

Böyle maçlarda beyinlerin ayaklara hüküm vermesi zordur, hatta imkansızdır. Siyah-beyazlı takım ilk yarının son dakikasına kadar pozisyon bulamazken kalesinde biri gol olmak üzere iki önemli pozisyon yaşadı. Karagümrük ise her zamanki oyunun dışına çıkarak kontra ataklarla gol aradı.

5
KARAGÜMRÜK İSTEDİĞİNİ 10 KİŞİ İLE ALDI

Ghezzal'e barikat kurup, taktiklerinde çok da başarılı oldular. Deplasman ekibi kazanmaya gelmişti ve istediğini 10 kişi ile aldı.

4
FORMASINI YIRTMASI İSYANDI

Ljajic'in ilk yarıda sakatlanması büyük bir şanssızlıktı belki ama Mensah; Kartal'a hava kattı. Necip her şeyini ortaya koyup arkadaşlarını ateşlemeye çalıştı. Onun yenilgiye kızıp formasını yırtması isyandı.

3
ŞAMPİYONLUĞU ATEŞE ATTI

İkinci yarının başlamasıyla birlikte sihirbaz Ghezzal barikattan kurtulup sazı yine eline aldı ve harika bir gole imza attı. İşin tuhaf tarafı beraberlik fena bir skor değildi ama Beşiktaş 3 puan ararken acemice bir gol yedi ve şampiyonluğu ateşe attı.

2
ATOM KARINCA RIZA'NIN BÜYÜK KATKISI OLACAK

Bu takım kısıtlı kadrosuyla çok iyi yerlere geldi ve şampiyonluğu hak etti. Şimdi inanın ne olacak bilemiyorum ama tek bildiğim dün Rıza Çalımbaylı Sivasspor, Fenerbahçe'yi deplasmanda yenmesiydi şampiyonluk yandı, bitip, kül olmuştu. O yüzden şampiyonluk gelecekse Atom Karınca Rıza'nın da büyük katkısı olacak.

1
UMARIM 1993'TEKİ GİBİ ŞAİBE DOLU BİTİŞ OLMAZ

Sivasspor'un dünkü onurlu mücadelesi Çalımbay'a saygısızlık eden sosyal medya trollerinin kulağına küpe olsun. G.Saray, Malatya'ya kaç gol atar, Beşiktaş Göztepe'yi kaç farklı skorla yener? Sorular... Sorular... Umarım 1993'teki gibi şaibe dolu bitiş olmaz. Olursa futbolumuz yara alır.