Arama Logo

Sinan Vardar'dan Ghezzal yorumu: "Hoş geldin sihirbaz"
8
SİNAN VARDAR YAZDI

Spor yazarlarından Sinan Vardar, Beşiktaş'ın Antalyaspor'a karşı aldığı 3-2'lik galibiyeti Fotomaç'taki köşesinde değerlendirdi. İşte Vardar'ın yazısı...

7
ROTASYON KAÇINILMAZDI

Borussia Dortmund maçı sonrası teknik direktör Sergen Yalçın'ın rotasyon yapması kaçınılmazdı. Ama Sergen Hoca'nın Pjanic'siz, Ghezzal'siz bir 11'i sahaya süreceğini belki de hiç kimse tahmin etmiyordu. Necip ve Mehmet Topal'ın oyundan çıkmasıyla Beşiktaş savunma olarak bocaladı.

6
MERT VE KARDEŞİ ERSİN'LE BEŞİKTAŞ BU LİGİ GÖTÜRÜR

Antalyaspor'un ilk yarının son 3 dakikasında yapığı 3 ataktan 2'si gol oldu. Gollerde sıfır hatası olan Mert Günok ilk 45 dakikanın uzatma anlarında öyle bir kurtarış yaptı maçı döndüren isim oldu. Mert ve kardeşi Ersin'le Beşiktaş bu ligi götürür.

5
İKİNCİ YARI BAMBAŞKA BEŞİKTAŞ

İkinci yarı sahada bambaşka bir Beşiktaş vardı. Pjanic ve Ghezzal önderliğinde Beşiktaş, rakibine öyle müthiş bir baskı yaptı ki, Antalyasporlu oyuncular hata üstüne hata yaparak teslim bayrağını çektiler.

4
BEŞİKTAŞ TAKIM OLARAK ÇOK İSTEDİ

Genç Rıdvan Beşiktaş'ı ateşleyen isim olurken, Batshuayi yine fırsatçılığını konuşturdu. Atiba ve Josef bitmez tükenmez enerjilerini yine sahaya süren isimlerdi. Beşiktaş takım olarak çok istedi ve harika bir zafere imza attı.

3
HOŞ GELDİN SİHİRBAZ

Tabii en büyük fark sihirbaz Ghezzal'in geri dönüşüydü. Gerçek şu ki, Beşiktaş Ghezzal'le çok farklı ve çok güzel. Hoşgeldin Sihirbaz!

2
OYUNCULAR DEĞİŞSE DE ŞOV DEVAM EDECEK

Siyah-Beyazlı takımın zaman zaman bu tür rotasyonlarla sahaya çıkacağı dün itibariyle belli oldu. Beşiktaş dün şunu açık gösterdi ki; saha içinde oyuncular değişse de şov devam edecek.

1
HAKEM İYİ YÖNETTİ

Hakem Ali Şansalan iyi bir yönetim gösterdi. Antalyaspor'da ABD'li oyuncu Wright'i çok beğendim, çok iyi transfer... Beylerbeyi'nden yükselişine tanık olduğum Veysel'in yanı sıra Giray da futbolu güzelleştiren isimlerdi.