Sporx Extra Arama Logo

Sinan Vardar: "Beşiktaş'ın bu oyuna düşmemesi gerekiyor"
8
SİNAN VARDAR'DAN DEĞERLENDİRMELER
Süper Lig'de Galatasaray liderlik koltuğunda otururken, hemen ardından Beşiktaş ve Fenerbahçe sıralanıyor. Fotomaç Gazetesi yazarı Sinan Vardar da devam eden şampiyonluk yarışıyla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı..
7
İNANILMAZ BİR YARIŞ VAR
"Süper Lig'de inanılmaz bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Beşiktaş geçen haftayı 'bay' geçirirken, Galatasaray ve Trabzonspor zor şartlarda kazandı. Fenerbahçe'de işler iyi gitmiyor."
6
BEŞİKTAŞ'I İLK SIRAYA KOYARIM
"Şampiyonluk yarışı daha yeni başlıyor ama en iyi futbol oynayan takımları sıralamaya kalkarsam Beşiktaş'ı birinci sıraya koyarım. Bu benim değil futbol kamuoyunun ortak düşüncesi..."
5
ARTIK HER MAÇ FİNAL
"Beşiktaş için artık her maç bir final... Teknik direktör Sergen Yalçın rakiplerine göre kadro genişliği şansına sahip olmamasına rağmen takımda tam bir kolej havası oluşturdu. Sergen hoca genç yaşında teknik direktörlük konusunda ustalığını konuşturuyor."
4
TRANSFERDE NOKTA ATIŞI
"Takımda her futbolcu saha içinde terinin son damlasına kadar savaşıyor. Oyuncularına saha içinde özgürlük vermesiyle Ersin, Utku, Rıdvan gibi genç oyuncular pırıl pırıl parlıyor. Rakipler ara transferde şov yaparken Beşiktaş, Cenk Tosun transferiyle nokta atışı yaptı."
3
TEBRİK ETMEK GEREKİR
"Zor bir dönemde görev alan Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticileri sezon başından bu yana kulübün parasını sokağa atmadan yaptıkları doğru hamleler için tebrik etmek gerekir."
2
BEŞİKTAŞ BU OYUNA DÜŞMESİN
"Görüyorum ki, bazı kesimler son iki haftadır Sergen Yalçın üzerinden polemik yaratmak istiyor. Beşiktaş camiasının bu oyuna düşmemesi gerekiyor."
1
ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ
"Hep söylüyor, hep yazıyorum; Beşiktaş camiası kenetlenirse önünde kimse duramaz."