Sporx Extra Arama Logo

Sinan Gümüş: "Yıllardır gelmek istiyordum"
7

SİNAN GÜMÜŞ RÖPORTAJI

Galatasaray ile sözleşmesi bittikten sonra İtalyan ekiplerinden Genoa'ya imza atan Sinan Gümüş, İtalya'da ilk röportajını verdi. İşte Sinan Gümüş'ün sözleri...
6

"YILLARDIR GELMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM"

Yıllardır Genoa'yı takip ediyorum ve geçmişte de bana teklif yapmışlardı, benim de gitme düşüncem vardı. Bu sefer bu tarihi kulübe gelmeye karar verdim.
5

"KAZANDIM VE KAZANACAĞIM"

Kazanmak, daha fazla kazanmanı sağlar ve artık yorulmazsın. Burada da bunu yapmak istiyorum.  Tüm pozisyonlarda oynadım. Kanatlarda, oyun kurucu, en uçta, hepsini biliyorum.
4

"ONLARDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

Prandelli ve Fatih Terim benim birlikte çalıştığım ünlü teknik adamlar ve onlardan bir şeyler öğrendim. Prandelli iyi şeyler yaptı ancak onunla temasa geçmedim, sadece başkan Preziosi ile görüştüm. Koray Günter ve Pandev ile birlikte Türkiye'de oynamıştım ve onlarla konuştum, Genoa için çok iyi konuştular.
3

GENOA MUTFAĞI ÇOK ÖZEL

Almanya'da büyüdüm, Türk bir aileden geliyorum. Genoa taraftarlarıyla buluştuğum için çok mutluyum. Şehir hakkında bilgim var ama boşluk buldukça gezeceğim. Yolculuklarda okumayı severim ancak favori bir yazarım yok. Her zaman yeni kişileri keşfetmeyi severim. Koray benim pesto yememi önerdi ve çok lezzetli. Mutfağınız çok özel. Genoa'da çok fazla şey denemek, yeni yerler keşfetmek istiyorum.
2

MİLLİ TAKIM'I İSTİYORUM

Top sürmeyi seviyorum, Genoa'da da Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiğim tecrübemi kullanacağım. Bu takıma çok şeyler vererek Milli Takım'a gitmek istiyorum. Bu da, bu forma altında yaptıklarımla mümkün olacak.
1

"KORAY GÜNTER GEZDİRDİ"

Koray Günter bana takımda çok iyi oyuncular olduğunu söyledi ve şehrin de çok güzel olduğundan bahsetti. İmzatan önce onunla 2 gün geçirdim, bana şehri gezdirdi. Doğayı, deniz kenarını sevdim. Sahilde yürümek beni rahatlatacak ve şarj edecek.