Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Sinan Engin'den Alanyaspor - Beşiktaş yorumu
7
SİNAN ENGİN'İN DEĞERLENDİRMELERİ
6
"HİÇ BU KADAR SAVUNMASIZ GÖRMEDİM"
"Her şeyin bir izahı vardır herhalde. Maçtan sonraki röportajında bu 3 oyuncuyu neden çıkardığını sorun lütfen. Beşiktaş Fenerbahçe stadında 10 kişi oynadı, yine bile tek kale oynadı. Beşiktaş'ı 10 kişi kaldığı zaman hiç bu kadar savunmasız gördüğü bir durum olmadı."
5
"HÜCUMSUZ RAKİBİNE DAVETİYE ÇIKARDIN"
"Beşiktaş Fenerbahçe'yi 9 kişi yendi Kadıköy'de bu kadar mahkum olmadı. Ismael acemi bir teknik direktör. Futbolda en iyi savunmanın hücum olduğunu hatırlatmak lazım. Sen hücum yapmayarak rakibine davet çıkarıyorsun. Bu acemi geceni inşallah önümüzdeki haftalarda değiştireceksin"
4
"MULEKA'YI HİÇ OYUNA ALMIYORSUN"

"Ghezzal'ı çıkarıyorsun, Muleka'yı oynatmıyorsun. Boyd göndermeye çalıştığın oyuncu, bu takımın büyük silahı olacak oyuncuyu deplasmanda oyuna sokmuyorsun. Bu tip bir oyuncu zaten o hızlı çabuk."

3
"HAKEM MAÇI ALDI, ALANYA'YA VERDİ"
"Maça Alanyaspor'u Yasin Kol ortak etmiştir. Ortak ettiği gibi maçın skorunun böyle olması için de düdükler çaldı. Tamamiyle bu maçı nasıl berabere bitiririm diye uğraştı. İlk yarıda uzatmayı 2-3 dakika fazla oynattı Alanya korner atması için. Çok güzel şekilde hakem maçı Alanyaspor'a vermiştir."
2
"LİGİN EN ZAYIFI ALANYA"

"Alanyaspor'da benim izlediğim en zayıf takım şuana kadar. Geçen hafta Karagümrük'ü nasıl yendi anlamadım ama bana göre Alanya çok zayıf takım. Burada Yasin Kol TFF'den MHK'dan nasıl bir puan gelecek ona bilmiyorum ama 2 adam bugün Beşiktaş'ın 3 puanını almıştır."

1
"HAKEM BEŞİKTAŞ'I DOĞRAMIŞTIR"
"Emrecan'ı bu kadar basit nasıl atarsın? İlk kartları nasıl gösteriyorsun. Weghorst'a faul yapılıyor, sen faulu karşı tarafa veriyorsun. Teknik direktör hatalı değişiklikler yapmıştır o ayrı bir şey. Bu kelimeleri ben kolay kolay kullanmam, hakem Beşiktaş'ı doğramıştır"