Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Shakira: "Hayatımın en kötü dönemindeyim"
28
SHAKIRA İLK KEZ KONUŞTU

Barcelona'nın İspanyol futbolcusu Gerard Pique'nin ayrıldığı eşi Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İspanyol futbolcunun kendisini aldatmasının ardından ilk kez konuştu.

27
"YATAKTAN ÇIKMAK İSTEMEDİM"

Elle Dergisi'ne konuşan Shakira, evliliğinde yaşanan sorunların müzik kariyerini nasıl etkilediği sorusuna, "Müzik benim için bir hayat kurtarıcı. Parçalanmış halde hissettiğim günler oldu ve bu günlerden sadece müzik ile sıyrılabildim. İşin gözümü çok korkuttuğu günler oldu. Sadece çocuklarıma sarılıp, yataktan çıkmak istemediğim günler... Ancak ayağa kalkıp klip çekimine veya stüdyoya gitmek zorundaydım." dedi.

26
"ÇOCUKLARIM ÇOK ETKİLENİYOR"

Gerard Pique ile olan evliliğinin dağılmasının kendisine nasıl hissettirdiği sorusunu yanıtlayan Shakira, "Evimin önünde 7/24 kampta olan bir paparazzi grubu var. Saklanabileceğim hiçbir yer yok. Çocuklarımla eve saklanmaktan başka çaremiz kalmıyor ve bu onları gerçekten kötü etkiliyor." sözlerini sarf etti.

25
"HER ŞEY KÖTÜ BİR RÜYA GİBİ GELİYOR"

Pique ile yaşadıklarının kötü bir rüya gibi hissettirdiği söyleyen Shakira, "Bazen tüm bu yaşananların kötü bir rüyadan ibaret olduğunu ve bir noktada uyanıp bu beladan kurtulacağımı düşünüyorum. Asıl canımı sıkan nokta, çocuklarımın babasıyla aramızdaki çok özel ve değerli sandığım ilişkinin medya tarafından nasıl istismar edildiği. Tüm bunların da babamın yoğun bakımda olduğu dönemde yaşanması ve birçok cephede mücadele etmek zorunda olmam beni çok yoruyor. Muhtemelen hayatımın en karanlık dönemini yaşıyorum." dedi.

24
"BİRİMİZ FEDAKARLIK YAPMALIYDI"

Shakira, "Gerard futbol oynamak ve kupalar kazanmak istiyordu ve benim de onun yanında olmam gerekiyordu. Yani birimizin fedarkarlık yapması gerekiyordu. Ya o Barcelona'dan ayrılıp benimle ABD'ye gelecektir yada ben onunla Barcelona'da kalacaktım. Burada fedakarlığı yapan ve kariyerini ikinci plana atan ben oldu. Bu, aşkın gerektirdiği bir fedakarlıktı." ifadelerini kullandı.

23
"VERGİ KONUSUNDA RAHATIM"

İspanyol Devleti'nin kendisine açtığı vergi davasını değerlendiren Shakira, "İspanyol Devleti bunu hep yapıyor. Benim gibi yada Ronaldo, Neymar gibi ünlü isimlere dava açmayı seviyorlar. Bu konuda gönlüm rahat." dedi.

22
"ÇEVREM ÇOK YARDIMCI OLDU"
Aldatıldığını öğrendiğinde nasıl hissettiğini açıklayan Shakira, "Hayat her zaman sizi test eder. Bence bu zamanlarda size destek olabilecek insanları bulmanız lazım. Arkadaşlarım ve çevrem bana bu konuda çok yardımcı oldu." ifadelerini kullandı.
21
"GÖĞSÜMDE BİR YÜK HİSSEDİYORUM"
Hayatındaki zorlu döneme ithafen konuşan Kolombiyalı şarkıcı, "Göğsümdeki hissettiğim bu büyük yükün hafiflemesini bekleyip önüme bakmaktan başka çarem yok." diyerek sözlerini noktaladı.
20
11 YILDIR BİRLİKTELERDİ
11 yıldır beraberliklerini sürdüren Gerard Pique - Shakira çifti, geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını açıklamışlardı.
19
2 ÇOCUKLARI VAR
2 çocukları bulunan çiftin ayrılığının altında Pique'nin, Shakira'yı aldatmasının yattığı öne sürülmüştü.
18
17
16
15
14
13
12
11