Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın'dan takıma motivasyon: "Fark açılacak"

Beşiktaş'ın hocası Sergen Yalçın, Ankaragücü maçı öncesinde oyuncularına uyarılarda bulundu.
7
MAÇ ÖNCESİ TOPLANTI

Beşiktaş'ın hocası Sergen Yalçın, Ankaragücü maçı öncesinde oyuncularıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Sergen Yalçın ezeli rakipleryile ilgili de önemli ifadeler kullandı. İşte ayrıntılar...

6
"AMAN DİKKAT!"
Başarılı teknik adam, Ankaragücü takımının son dönemde çıkış içinde olduğunu ve dikkat etmelerini gerektiğini belirtti. İşte Sergen Yalçın'ın o konuşması....
5
"İLK YARIM SAAT ÇOK ÖNEMLİ"

Sergen hoca oyuncularına, "Ankaragücü maçı çok kritik. İlk yarım saatte sonuca gitmeliyiz. Çünkü 90 dakika boyunca oyundan kopmayan bir takımla oynayacağız" ifadelerini kullandı.

4
"FARK DAHA DA ARTACAK"
Ankaragücü engelini de aşacaklarını belirten Sergen Yalçın, "Rakiplerimizden önce oynuyoruz. Ankaragücü'nü yenerek onların psikolojisini bozacağız. Bu hafta fark daha da artacak" dedi.
3
"F.BAHÇE VE G.SARAY KAYBEDEBİLİR"

Hücum hattındaki önemli eksiklerle karşılaşmaya çıkacaklarını kaydeden deneyimli hocanın, "Belki rakiplerimiz bu hafta da puanlar kaybedebilir. Fakat bizim öncelikle yapmamız gereken, kendi maçlarımızı kazanmak. Fenerbahçe'nin bay olduğu haftaya galibiyetle girmemiz çok önemli. Diğer rakibimiz Galatasaray'ın bay olduğu hafta kazanarak avantajımızı artırmıştık. Aynısını Fenerbahçe ile olan rekabetimizde de tekrarlamamız lazım. Ama önce bizim o haftaya kayıpsız girmemiz gerek. Bu nedenle Ankaragücü maçındaki üç puan çok önemli" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

2
"ANKARAGÜCÜ TEHLİKELİ!"

Sergen Yalçın, Süper Lig'de tutunmaya çalışan Ankaragücü'nün Hikmet Karaman yönetiminde elde ettiği başarılı sonuçları da hatırlattı. Siyah-beyazlı teknik adamın, "Bildiğiniz gibi Hikmet Karaman ile Ankaragücü iyi bir çıkış yakaladı. Çok dikkatli olmamız gereken bir maç. Bu haftaki rakibimizin saygı duyulacak bir çıkışı var. Sakin ve sabırlı oynamak zorundayız. Eksiklerimiz bahane olmamalı" diyerek, oyuncularının dikkatini çektiği aktarıldı.

1
KARA KARTAL'DA KEYİFLER YERİNDE
Beşiktaş, Ankaragücü maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamladı. Siyah-Beyazlı futbolcular bir hayli keyifliydi. (Takvim)