Sporx Extra Arama Logo

Sergen Yalçın: "Şampiyonluğa yakışır oynayacağız"
5
SERGEN YALÇIN'DAN UYARILAR
Beşiktaş’ta artık herkes Göztepe maçını bekliyor. Ekibiyle birlikte futbolcularla yaptığı son toplantıda teknik patron Sergen Yalçın, uyarılarda bulundu.
4
"PANİK YAPMAMALIYIZ"
Karagümrük maçındaki telaşlı görüntünün Göztepe karşısında tekrarlanması halinde faturanın ağır olacağına vurgu yapan Yalçın, “Galibiyetin anahtarı sakin kalmak. Bunun için sahada birbirinize yardımcı olmalı, panik yapmamalısınız. Skorlar her saniye değişebilir. Biz her duruma hazır olmalı, kendi futbolumuzu sergilemeliyiz. Bunu başarırsak hak ettiğimiz başarı da arkasından gelecektir” diye konuştu.
3
"BİZ RAHATIZ"
Şampiyonluk mücadelesinde sürprize izin vermeyeceklerini dile getiren Yalçın, "Türkiye nefesini tutacak, heyecan dorukta ama birçok eksiğimiz olmasına rağmen Beşiktaş olarak biz rahatız. Göztepe bize her zaman ters gelen bir takım ama bu sefer iyi futbolumuzu ortaya koyarak şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz" dediği öğrenildi.
2
TÜM OYUNCULAR İZMİR'E
Sezon başından bu yana ligin en iyi istatistiklerine sahip olan Beşiktaş'ta sakatlar dahil bütün oyuncular şampiyonluk enerjisi için İzmir'e götürüldü.
1
"ŞAMPİYONA YAKIŞIR OYNAYACAĞIZ"
Teknik Direktör Sergen Yalçın son idmanda Atiba, Vida ve Josef'le bir toplantı gerçekleştirdi. Tecrübeli teknik adam, üç oyuncusundan karşılaşma boyunca saha içinde arkadaşlarını motive etmelerini isterken takıma, "Şampiyonluk hakkımız, şampiyona yakışır oynayacağız." dedi.