Arama Logo

Sergen Yalçın'ın derbi taktiği hazır!

Süper Lig'in 10. haftasında sahasında Galatasaray ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'ın derbiye yönelik tüm planları hazır. Derbi 11'ini belirleyen usta hoca, önceliği savunmaya verecek. Orta alanı Josef-Pjanic-Texeira üçlüsünden kurup bol pasla rakibi yoracak. Bitirici vuruşlar ise Rachid Ghezzal ve Batshuayi'den gelecek.
9
DERBİ 11'İNİ BÜYÜK ÖLÇÜDE BELİRLEDİ

Beşiktaş'ta tüm gündem Galatasaray derbisi... Tüm planların galibiyet üzerine yapıldığı siyah-beyazlı takımda teknik direktör Sergen Yalçın, beraberliği bile büyük kayıp olarak görürken maça çıkaracağı 11'i de kafasında büyük ölçüde belirledi.

8
SÜRPRİZ KARAR

Başarılı çalıştırıcı, son karşılaşmalarda kalenin bir türlü kapatılamaması üzerine defans üzerinde ekstra çalışmalar yaptırdı. Üstelik sürpriz bir de karar aldı.

7
SAVUNMADA NECİP UYSAL

Yalçın, yabancı kuralı nedeniyle orta sahada rahat hamle yapmak için savunmada Necip Uysal'ı görevlendirmeyi planlıyor. Stoperde Vida ile birlikte Necip'i oynatacak olan usta hoca, beklerde yine Rosier ve Rıdvan'ı sahaya sürecek.

6
ASIL HAMLESİ ORTA ALANDA

Önceliği rakibi durdurmaya verecek Yalçın'ın asıl hamlesi ise orta alanda olacak. Siyah-beyazlı çalıştırıcı; Josef, Pjanic ve Teixeira üçlüsünü sahaya sürecek.

5
KAFASINDAKİ TAKTİK DE HAZIR

Kanatlarda Larin ve Ghezzal, ilerde ise Batshuayi forma giyecek. Yalçın'ın kafasındaki taktik da hazır...

4
TAKIM HALİNDE SAVUNMA

Önceliği savunma güvenliğine veren Yalçın, idmanlarda takım halinde savunma çalışmaları yaptırırken, Batshuayi hariç tüm oyunculara defansa yardım etmelerini söyledi.

3
RAKİBİ YORMA PLANI

Bol pasla, rakibi yorma planları yapan Yalçın, bu noktada yükü Pjanic ve Teixeira'ya yükleyecek. Rakip savunma arkasına atılacak toplarla Batshuayi'yi buluşturmaya çalışacak.

2
MÜMKÜN OLAN HER FIRSATTA ŞUT!

Usta hoca sol olarak Ghezzal'e de mümkün olan her fırsatta şut atması talimatı verdi. (Takvim)

1
İŞTE BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL DERBİ 11'İ