Sporx Extra Arama Logo

Serdar Ali Çelikler'den Fenerbahçe-Galatasaray yorumu!
12

ÇELİKLER'DEN DERBİ YORUMU!

Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın 1-1 berabere kaldığı karşılaşmayı değerlendirdi.[Habertürk]
11

YABANCI HAKEM ŞART

Berbat, futbolsuz, saçma sapan derbiden kalan sonuçlar var. Bence sıralama şöyle: Derbilere yabancı hakem şart. Bizim hakemler bu işi kıvıramıyor.
10

SADECE HAKEMLE AÇIKLAYAMAZ

Fatih Terim, tarihin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe'yi her iki maçta da tüm şartlar lehineyken yenememeyi sadece hakemle açıklayamaz.
9

AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM

Abdürrahim Albayrak açıkça "Başakşehir'i şampiyon yapmak istiyorlar" demek istedi. "Bildiklerim var açıklayacağım" dedi. En kısa sürede açıklamasını bekliyorum
8

5 YÜKSEK KALİTE OYUNCU GEREK

Ali Koç, bu takımın kalitesizliğini kesinlikle görmeli ve seneye tartışmasız en az 5 yüksek kalitede oyuncu almalı.
7

SENEYE HOCA DÜŞÜNMELİ

Başkan Koç ayrıca bu haftadan geçi yok Ersun Yanal ile baş başa konuşup "Hocam nedir bu Tolgay aşkın?" "Seneye de mi bu şekilde plansız oynayacağız?", "Ne zaman bir imzanı göreceğiz?" diye sormalı. Tatmin edici yanıtlar alamazsa seneye bir de hoca düşünmeli.
6

KARARIN ARKASINDA DURURDU

Ali Palabıyık yerine yabancı hakem olsa Belhanda 2. sarı karttan atılabilirdi. Hasan Ali doğrudan kırmızı kart ile atılırdı. Ama sarı kart vermişse de kararının arkasında durup VAR'a gitmezdi.
5

BERBAT BİR MAÇ YÖNETTİ

Mehmet Topal 2 kere atılırdı. Tolgay sarı buçuk'tan kırmızı görebilirdi. F.Bahçe'nin golünden önce faul verilirdi. Palabıyık berbat bir maç yönetti, VAR hakemi Bülent Yıldırım da tüy dikti.
4

HAKEMLE AÇIKLANAMAZ

Tüm bunlara karşın zaten kaleye gelemeyen, gelmeye de mecali olmayan F.Bahçe'ye üstelik 10 kişi kalmışken dahi sadece 2 pozisyona girebilmek (Onyekuru'nun golü ve Linnes'in şutu) sadece hakemle açıklanamaz.
3

BU TAKIMIN OYUNCUSU DEĞİL

Elif-Tolgay-Topal üçlüsü ile pas yapmanız imkansızken Yanal acaba "Bu takım şu şekilde hücum eder"i nasıl planladı ve düşündü? İnanılır gibi değil. Kimse kusura bakmasın Tolgay bu takımın direkt oyuncusu değil. Topal da artık yedeğe çekilmeli. Türkiye'de onun kadar top kaybedip tekrar kazanmak isterken faul yapan ve sadece ismi ve adamlığına hürmeten kart görmeyen başka futbolcu yok.
2

YANAL AŞKI BİTİYOR

Artık Jailson-Zajc'lı bir orta alan denenmeli. Ancak seneye buraya kesin olarak bir 8 numara şart.  Yanal'ın çok formsuz bir sezon geçirdiği kesin. Onu haksızlığa uğrarken savunan az sayıdaki isimlerden biri olarak diyorum ki taraftarın kendisine olan aşkı da bitti bitiyor.
1

ŞİMDİDEN ÇALIŞMALI

Ali Koç ne yapacak edecek seneye 5 tane klası tartışılmaz omurga mevkilere oyuncular alınması gerektiğini bilerek şimdiden çalışmalı.