Sporx Extra Arama Logo

Serdar Ali Çelikler: "Ali Koç, 2 kez Sarri'ye gitti!"

Serdar Ali Çelikler Ali Koç yönetiminin transfer politikası, Maurizio Sarri ve Jack Wilshere transferiyle ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.
11

"ALİ KOÇ, 2 KEZ SARRI'YE TEKLİF YAPTI"

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler Ali Koç yönetiminin transfer politikası, Maurizio Sarri ve Jack Wilshere transferiyle ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

10

ALİ KOÇ YÖNETİMİ ACEMİLİKLER YAPIYOR

Ali Koç yönetimi açık söyleyelim transfer döneminde bazı acemilikler yapıyor. Comolli'ye rağmen yapılan bu acemilikler haliyle yeni yönetime eleştirileri de beraberinde getiriyor. Ali Koç yönetimi öncelikli ve acil olarak bütçeleme işine önem verdi. Şaban Erdikler ve Burhan Karaçam finansal tabloyla uğraştılar; uğraşıyorlar. Başkan da önceliği haliyle buraya verdi.

9

2 KEZ SARRI'YE TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

Futbol takımı kurma işi hemen akabinde geldi ve acemilikler burada başladı. Comolli tercihi tartışılabilir ama model Ali Koç'un aklındaki modeldi. Bence Aykut Kocaman konusu çok ve gereksiz uzatıldı. Bu esnada 2 kez Maurizio Sarri'ye teklif götürüldü ama 'Dünya futbolunun yükselen değeri" teklifleri reddetti. Akabinde Cocu ile anlaşıldı. Kocaman işinin sürüncemede bırakılması hariç kararlar doğruydu bana göre..