Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Şampiyonlar Ligi'ne Fatih Terim damga vurdu!
5
FATİH TERİM DAMGASI!

Liverpool ile Real Madrid arasında oynanan final müsabakası, futbolseverler tarafından büyük bir heyecanla takip edildi. TV8'de yayınlanan final maçının yorumcu koltuğunda Fatih Terim oturdu. Terim, maç boyunca yaptığı yorumlarla gecenin en çok konuşulan ismi oldu.

4
"ÖNEMLİ BİR PARAMETRE"

Fatih Terim'in maç içerisinde yaptığı yorumlardan bazıları şöyle:

"Çok ilginç bir veri var. Real Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde kendi sahasında maç başına 18 top kaybı yaptı. Tam tersi Liverpool'un maç başına rakip yarı sahada 18 top kazandı. Liverpool ayrıca direkt hücumu etkili yapan bir takım. Önemli bir parametre"

3
"REAL MADRİD HİSSETTİRİR"

"Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi'nin tılsımı en yüksek takımı olduğunu unutmamak gerek. Real Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde oynadığınızı size hissettiren bir takım"

2
MILITAO'YA ÖVGÜ...

Fatih Terim, Real Madrid'in savunma oyuncusu Éder Militão'ya da övgü dolu sözlerde bulundu:

"Porto ile aynı gruba düştüğümüz zaman rakibi analiz etmiştik. Porto'nun stoperi için dünyanın en iyi kulüplerinden birine gider demişiz. Şu anda Real Madrid'de oynuyor, Militao."

1
BENZEMA MI, SALAH MI?

Terim, Benzema mı? Salah mı? sorusuna da "Benzema" yanıtını verdi.

"Benzema sadece gol atmıyor. Oyun kurulumunda derine inmesi ve hücum organizasyonlarını yönlendirmesi, Real Madrid'in en güçlü atak aksiyonu. Oyun kurma rolünü de üstleniyor -ki, bu çok önemli."