Sporx Extra Arama Logo

Sabri Sarıoğlu'ndan şampiyonluk yorumu!
6
SABRİ SARIOĞLU'NDAN YORUMLAR
Sabri Sarıoğlu, Süper Lig'deki kritik son hafta öncesinde değerlendirmelerde bulundu. İşte Sarıoğlu'nun sözleri...
5
"GÜZEL BİR SEZON OLDU"
Fenerbahçe'nin altın tepsiyle sunulan fırsatı tepmesi, Karagümrük'ün Beşiktaş'ı yenmesi ve Galatasaray'ın averajı iyileştirmesi ki daha da iyileştirebilirdi. İşin özeti, güzel bir sezon oldu. İnşallah hak edenin kazanacağı, adil yönetimlerin olacağı bir sezon sonu olur.
4
"KARAGÜMRÜK ÇATIR ÇATIR OYNADI"
Karagümrük de rahat şekilde maça çıktı ama işlerine olan saygıdan dolayı çatır çatır topunu oynadı. Çoğu futbolsever puan alacaklarını düşünmüyordu.
3
"BEŞİKTAŞ'TA BASKIYI HİSSETTİM"
Şampiyonluk baskısını iyi yönetmeniz lazım. Beşiktaşlı oyuncularda baskıyı hissettim. Son 4-5 hafta şampiyonluk potasına girdiğinizde ekstra bir baskı oluşur, daha sakin kalabilenler şampiyon olur. Beşiktaş'ta bir panik havası başladı ama bu maçın mazereti yok. Belki artık averaj da eklemek zorunda.
2
"BEN OLSAM CİDDİ OYNARDIM"
Fatih hoca geldikten sonra ilk maç Göztepe maçıydı ve taraftarlar benim için çok duygulu anlar yaşattı ancak düdük çaldıktan sonra ben kazanmak için her şeyi yaptım. Hatta o sezon Galatasaray şampiyonluk maçını Göztepe'ye karşı oynadı, ben operasyon geçirdiğim için bileğimden oynayamadım ama oynasaydım kazanmak için sahada yer alırdım. Hangi camiada forma giyiyorsam, kontrat aldıysam, işime olan saygımdan, aile terbiyemden ciddi oynarım.
1
"STRESİ YÖNETMEK ÖNEMLİ"
Kazanmak uğruna deli gibi saldırırsanız arkada boşluk verirsiniz. Burada stresi yönetmek, oyunu iyi okumak çok önemli. Son maçlarda defans arkasına atılan toplarla gol yiyen bir Beşiktaş var. Karagümrük 10 kişi kaldıktan sonra kazanmak için daha çok saldıran bir Beşiktaş vardı.