Sporx Extra Arama Logo

Rusya'ya gidip evlenen 7 futbolcu

Kariyerinde yolu Rusya'ya düşen bazı futbolcular, hiç beklemedikleri şeylerle de karşılaşabiliyor. Mesela evlenmek gibi! İşte Rusya'da oynarken evlenen 7 futbolcu...
8

Rusya'ya gidip evlenen 7 futbolcu

Kariyerinde yolu Rusya'ya düşen bazı futbolcular, hiç beklemedikleri şeylerle de karşılaşabiliyor. Mesela evlenmek gibi! İşte Rusya'da oynarken evlenen 7 futbolcu
7

Luiz Adriano - Catherine Dorozhko

Brezilyalı futbolcu Luiz Adriano, Spartak Moskova'ya transfer olduktan sonra Catherine Dorozhko ile tanışıyor ve evlenmeye karar veriyor. İkili, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.
6

Ze Luis - Lesia

Lokomotiv Moskova'dan geçtiğimiz günlerde Porto'ya transfer olan Yeşil Burun Adaları vatandaşı olan Ze Luis, Rusya'da hayatının aşkını bulanlardan... Golcü oyuncu, ünlü dansçı Lesia ile evli.
5

Salvatore Bocchetti - Ekaterina Maltseva

Kariyerinin büyük bir kısmını İtalya'da geçiren Bocchetti'nin aklında Rusya'ya transfer olurken evlenmek yoktur belki... Ancak hayat onu Rusya'da böyle şaşırttı.
4

Christian Noboa - Olga Romanova

Uzun yıllardır Rubin Kazan'da forma giyen Venezuelalı Noboa ile Olga Romanova, Kazan'da tanışıp hayatlarını birleştirdiler. Dünyanın iki ayrı ucundan buluştular. Boşuna dünya küçük denmiyor...
3

Luke Wilkshire - Christina Dolgopolova

Avustralyalı futbolcu Wilkshire, futbolculuğu ile pek fazla göz önünde olamadı. Ancak evliliği ile magazin sayfalarından da düşmedi.
2

Olga Diyachenko - Obi Mikel

Trabzonspor'un yeni transferi John Obi Mikel, uzun bir süredir Olga Diyachenko ile evli ve iki çocuğu bulunuyor.
1

Julia Koroleva - Alberto Riera

Galatasaray'ın eski futbolcularından Albert Riera da Rusya'ya gidip evlenenlerden... İspanyol futbolcu, gösterişli bir şekilde Julia Koroleva ile hayatını birleştirmişti.