Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ronaldo'dan Georgina Rodriguez'e aylık 100 bin euro!
16
İSPANYA'DA MANŞETLERE TAŞINDI
Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, sevgilisi Giorgina Rodriguez'e aylık ödediği 100 bin euro'luk masraf ve çocuk bakımı ücretiyle İspanya'da gündem oldu.
15
AYLIK 100 BİN EURO'LUK ÖDEME

Marca'da yer alan ve Elnacional.cat'e dayandırılan habere göre; Ronaldo, sevgilisine her ay 100 bin euro'luk ödeme yapıyor.

14
MASRAFLAR VE ÇOCUK BAKIMI
Haberin detaylarında, Portekizli süperstarın, Rodriguez'e bu rakamı ödemesinin nedeni olarak "masraflar ve çocuklar bakımı" gösterildi.
13
ÇOCUKLARLA RODRIGUEZ İLGİLENİYOR

Ronaldo'nun maçları nedeniyle sık sık seyahat ettiği için çocuklarla genelde ilgilenen ismin Arjantinli model olduğu aktarıldı.

12
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM

Öte yandan ikiz bebeklerinin doğumu yakın olan ikili, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile doğuma kısa bir süre kala hazır olduklarını gösterdi.

11
20 BİN EURO'DAN FAZLA

Medyanın haberinde, Ronaldo ve Rodriguez'in bebek odası fotoğrafını paylaşmasının ardından, odanın içindeki eşyaların değerinin 20 bin euro'dan fazla olduğu kaydedildi.

10
AYLIK 50 BİN EURO
Georgina Rodriguez'in, Ronaldo'dan her ay gelen 100 bin euro'luk gelirinin dışında bir influencer olduğu ve sosyal medyada marka paylaşımlarıyla da 50 bin euro kazandığı belirtildi.
9
8
7
6
5
4
3
2
1