Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş - Galatasaray yorumları
19

RIDVAN DİLMEN'DEN DERBİ YORUMLARI

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV'de Beşiktaş - Galatasaray derbisini değerlendirdi.
18

''MAÇ GEÇEN HAFTA BAŞLADI''

Maç aslında geçen hafta başladı. İki takımdan da yapılan açıklamalar, Anadolu takımlarından gelen açıklamalar derken geçen haftadan bu maç başladı.
17

''KENARDAN ALSAN ALSAN...''

Galatasaray açısından baktığımızda kenardan zorlaya zorlaya belki Linnes diyorsun. Beşiktaş'a gelince Cuma günü gece 1'de maçı bitiriyor, sonra geliyorlar.
16

''KADROLAR AÇIKLANDIKTAN SONRA...''

Galatasaray'ın 11'inde mecburiyetten sürpriz yok, Beşiktaş'ta ise çok sürpriz vardı. Kadrolar öncesinde kesin favori gösterilen Beşiktaş için, 11'ler açıklandıktan sonra 'ama...' denmeye başlandı.
15

''EN KÖTÜ ZAMANINDA BİLE ATIBA...''

Atiba, en kötü zamanlarda bile arzulu oynayan bir futbolcu. Antrenmalarda nasıl ortam bilmiyoruz tabii.
14

''DORUKHAN, PEKTEMEK, GÜVEN YOKTU''

Dorukhan diye bir oyuncunun varlığından sezon başı taraftarların haberi yoktu. Mustafa Pektemek, Rizespor'a gidiyor deniliyordu. Güven diye bir futbolcu hiç yoktu. Hiçbir Beşiktaşlı, sezon başında 14. haftada Galatasaray'a karşı bu oyuncularla çıkarız dememiştir.
13

''G.SARAY'DA DA AHMET, OZAN, SELÇUK...''

Galatasaray'ın sezon başı planlamasında ise Selçuk, Ahmet, Ozan, Maicon yoktu. İki takımın 14 haftalık özeti budur.
12

''ŞENOL GÜNEŞ İÇİN NİYE DİYEMEYİZ''

Pepe, milli takımdan muhakkak sakat dönüyor. Babel, internetten taraftarla sataşıyor. Bir sorun var. Şenol Güneş için niye bu kadroyla çıkıyorsun diyemeyiz.
11

''CÜNEYT ÇAKIR, Ş.LİGİ YÖNETSEYDİ...''

Cüneyt Çakır, hafta içinde Şampiyonlar Ligi'nde Tottenham - Inter maçını yönetti. Bugün, Cüneyt Çakır'ın yönettiği maç, bir Şampiyonlar Ligi maçı olsaydı UEFA onu büyük ihtimal dinlendirirdi. VAR olmasaydı kazanan Galatasaray olacaktı.
10

''VAR OLMASAYDI GALATASARAY KAZANIRDI''

Cüneyt hoca, Beşiktaş'ın kazandığı penaltıyı göremedi. Galatasaray'a verdiği penaltı iptal oldu. İnsanız sonuçta ama teknoloji önemli. O kadar kritik hatalar yaptı ki... VAR devreye girmeseydi Galatasaray, penaltıyla 1-0 öne geçecekti. Beşiktaş'ın kazandığı penaltıyı da bir tek Ljajic gördü, başka kimse itiraz etmedi zaten.
9

''HOCA, VAR'A YALANDAN BAKTI''

Vida'nın penaltı pozisyonu için; UEFA'da kural diyormuş ki, kendi arkadaşı uzaklaştırırsa ve kısa mesafede top eline gelirse, devam ediyormuş. Bugün Vida'nın pozisyonunda bence yalandan gidip baktı.
8

''MUSTAFA CENGİZ DİYOR Kİ...''

Mustafa Cengiz diyor ki Fikret Orman ile konuştuk, haberi yokmuş. İki tane Anadolu takımının başkanı çıkıyor, Fikret Orman ile konuştuk diyorlar.
7

''ELİNİZDE BÖYLE HAKEM KALMAZ''

MHK'nin açıklaması çok yanlış. Hakeme ceza verebilirsin ama neden açıklıyorsun? Hadi Fırat Aydınus ve Bülent Yıldırım için de açıklama yapın. Fırat Aydınus, Rizespor maçında bir penaltı verdi. Alttan baktım, üstten baktım, bence penaltı değil. Kimse konuşmuyor. Riva'da da VAR odasında Bülent Yıldırım var, VAR'a da gitmedi Aydınus. Onlar için de açıklama yapın hadi. Elinizde hakem kalmaz.
6

''GALATASARAY PENALTIDAN 6 GOL YEMİŞ''

Galatasaray, penaltıdan 6 gol yemiş. Açın arşivleri bakın bir sezonda bu kadar penaltı yememiştir. VAR, büyük takımların zararına oluyor. Statta da değilsiniz, masanızda çayınız, pat diye verirsin kararı.
5

''VAR'IN KARARLARININ HEPSİ DOĞRUYDU''

Takımlar Gomis, Talisca, Giuliano gibi oyuncularını ekonomik açıdan kaybedince gol de atamıyor. VAR'a itimat etmeyen tek ülkeyiz. VAR'ın verdiği tüm kararlar doğruydu. Ama VAR olmasaydı sonuç çok farklı olacaktı.
4

''ARTIK KARIUS VEYA MUSLERA İLE ÖNLEM ALINMIYOR''

Futbolda her şey o kadar kötüye gidiyor ki... Yöneticiler artık önlemi Karius veya Muslera ile almıyor, yaptıkları açıklamalar ile alıyor.
3

''EĞER HAKEM KONUŞMALARI...''

Yusuf Namoğlu, genelde hakemleri kapının önüne koyan bir insan değildir. Bir hata yaptı. Ama eğer hakem konuşmaları bana veya Erman Toroğlu'na gidiyorsa burada bir hata var demektir.
2

''GALATASARAY İYİ ÇALIŞMIYOR''

Evet penaltılar falan var ama Galatasaray, iyi çalışmıyor. Beklentilerin çok altında oynuyor. Koşu mesafesinde en altlarda yer alıyor.