Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Haydi Arda'yı şimdi oynatma!"
10
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 5-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.
9
"3 FORMA BELLİ"

"Ligde 16 hafta kaldı. Ben olsam kalan maçlarda Ferdi, Valencia ve Arda'ya formayı verir, kalan formaları dağıtırdım."

8
"1 HAFTADA UÇTU MU?"

"Ümraniye maçında Arda 1 dakika oynamadı. O günden beri ne oldu bu çocuğa uçtu mu? Fiziği yine aynı fizik. Çok formda bir takımınız olur anlarım ama böyle bir durum da yok."

7
"PABUÇ PAHALI GELDİ"

"Hocanın Arda Güler'i oynatmasının tek bir sebebi var; 'Pabuç pahalı' dedi. Arda işinin kendisine bela olmamasını istedi ve taraftarla arasını iyi tutmak istedi. 90+2'de takıma bağırması da taraftarın gönlüne girmek için. Kimse bana bir şey anlatmasın."

6
"PENALTI TEKRARI DOĞRU"

"Fenerbahçe'nin ilk golünde penaltı tekrarı doğru. Tartışmasız bir ihlal var. Ancak Valencia'nın tekrar penaltısını kullanırken tribünlerin 'Arda' diye bağırması oyuncunun moralini bozar. Hatta Valencia'nın tribüne 'Ben atmayayım mı?' şeklinde bir hareket yaptığını gördüm."

5
"SEZONUN MAÇINA ÇIKIYOR"

"Fenerbahçe'nin çok zor bir fikstürü var. Adana Demirspor maçı, Fenerbahçe'nin bu sezon oynayacağı en kritik maç. Kazanamazsa işi çok zor Fenerbahçe'nin."

4
"BÜYÜK TAKIM BÖYLE OYUNCU SEVER"

"Jesus'un elinde birkaç tane 'anahtar' var. Hoca şimdiye kadar hep tersten gitti. Sen Arda ile başla, gerekirse erken çıkar. Oyuncuyu son 10 dakika oyuna sokmak bambaşka bir şey. Arda çok özel bir oyuncu. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray böyle özel oyuncular isterler. Tribün de bir tane böyle oyuncu yakalamışken izlemek istiyor. Şundan da eminim ki Fenerbahçe 4 puan önde olsaydı Jesus oynatmazdı Arda'yı bugün."

3
"ARTIK FORMAYI ALDI"

"Diyelim ki Arda Güler, Adana Demirspor maçında kötü oynadı. Konyaspor maçında yine oynatacaksın. Çünkü Arda artık formayı aldı. Sen vermedin ama o çocuk aldı formayı. Haydi şimdi oynatma da göreyim."

2
"HERKES DERS ÇIKARMALI"

"Bugün taraftarın, Jesus'un, Arda'nın, Szalai'nin çıkaracağı dersler var. Szalai çok titrek oynuyor genel olarak ama yine de ikinci yarı toparladı."

1
"JESUS'U ÇÖZDÜM; ARDA OYNAR"

"Ben Arda olsam 1 yıl daha Fenerbahçe'de oynarım. Diyelim ki Arsenal'e gittin ama oynayamadın. Fenerbahçe'de kalıp gelişimini burada sürdürmesi daha doğru olur. Bundan sonra da oyuncunun oynayacağını düşünüyorum. Ben Jesus'u çözdüm; bundan sonra Arda oynar."