Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Hakem ve Ismael el ele maçı verdi"
11
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Corendon Alanyaspor - Beşiktaş maçının ardından TV 8.5 ekranlarında değerlendirmelerde bulundu.
10
"HAKEM ÇOK HATA YAPTI"
"Hakemin yanlışları vardı. Emrecan'ın ilk sarı kartı doğru değil, Fatih Aksoy ilk yarının sonunda ikinci sarı karttan atılmalıydı."
9
DEVRE ARASI DEĞİŞİKLİKLER
"Kim oyunda kalsın desen Ghezzal ile N'Koudou'yu söylerdim. Senin tek kontra atak silahın N'Koudou, sana set oyunu oynatacak Ghezzal ve Salih, üçünü de çıkardı oyundan."
8
"BAL YAPMAYAN ARI"
"Bal yapmayan arı gibi oyuncular vardır. Bugün muhtemelen en çok koşan isim Gedson Fernandes'tir ancak icraat var mı? Yok. Josef de Souza da koşuyor mesela ama onda icraat var."
7
"EFKAN MÜTHİŞ GOL ATTI"
"Efkan Bekiroğlu frikikten müthiş bir gol attı, o mesafeden topu aşağı ivmelendirerek vurmak çok zordur."
6
"HAKEM VE ISMAEL BİRLİKTE..."
"Hem hakem Yasin Kol hem de Valerien Ismael, yaptıkları hatalarla bu kaçınılmaz sonu birlikte hazırladılar. Bu maç 3-1 de bitseydi aynı yorumları yapardım."
5
"HAKEM FİZİK OLARAK ÇOK KÖTÜYDÜ"
"Yasin Kol, geçen sezon iyi maçlar çıkarmıştı ancak bugün özellikle fizik olarak çok kötüydü. Çoğu pozisyonu 30-40 metreden takip etti."
4
"ANADOLU'DA 20 TANE VAR"
"Bugün Montero ayarında Anadolu'dan 20 oyuncu gösterebilirim. Sadece Beşiktaş'ta değil Fenerbahçe'de ve Galatasaraya'da da var böyle oyuncular. Mesela Bruma."
3
"TAKIMI OYNATACAK OYUNCULAR ÇIKTI"

"Maç sonu Alanyaspor %78 topa sahip olmuş. Beşiktaş, 5-3-1 oynarken topa nasıl hakim olacak? Takımı oynatacak oyuncuları oyundan aldı Ismael. Ancak Alanya'nın hocası yapabilirdi böyle değişiklikleri."

2
"BOYD GİRMEMELİYDİ"
"Maç 3-1'ken Gedson Fernandes'in oyunda kalması normal. Ancak Berkay-Salih-Gedson üçlüsünden çıkacak isim Berkay olmalıydı. Boyd'un da oyunda olmaması gerektiğini düşünüyorum."
1
"EMİRHAN'IN YERİNDE OLSAM GİTMEZDİM"
"Ben Emirhan İlkhan'ın yerinde olsaydım gitmezdim. Burada oynama potansiyeli vardı. Kulüp, taraftar sahip çıkmıştı. Fenerbahçe'deki Arda gibi rekabet edeceği çok fazla oyuncu da yoktu, kalsaydı formayı alırdı."