Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray'ın stoperleri vasat"
11
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Trabzonspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

10
"ELEŞTİRMEK DOĞRU DEĞİL"

Temposuyla, mücadelesiyle şahane bir maç oldu. Galatasaray'da maça iyi hazırlanmıştı. Fakat daha önce de söyledim formalar büyüktür, Galatasaray'ın 27 puanı olduğuna bakmayın bu maçı kazanabilirdi. Galatasaraylı oyunculara herhangi bir eleştiride bulunmak çok doğru olmaz çünkü Galatasaray takımının sezon genelinde yediği gollere baktığımız zaman rakiplerine ikram var. Marcao ve Taylan'ın bu maçta yaptığı hatalar gibi birçok hata yapıldı.

9
"ÜZERİNE KOYARAK GİDEN BİR TEKNİK ADAM"

Abdullah Avcı, konsantrasyonu yüksek, hergün üzerine koyarak giden bir teknik adam. Maçı yaşayan bir isim. Maçta müthiş bir değişiklik yaptı. Sarı kartlı oyuncuyu aldı. Genç de olsa Ahmet can'ı oraya koydu.

8
"HER SKORU KONUŞABİLECEĞİMİZ BİR MAÇTI"

Galatasaray maçta ilk yarı ciddi baskılı ve üstün oynadı, ikinci yarı da Trabzonspor üstün oynadı. Oyun anlamında her skoru konuşabileceğimiz bir maç oldu. Abdullah Avcı ve Trabzonspor'u kutlamak lazım gerçekten çok tempolu maçta ayakta kaldılar. Demorilize olan bir takım Galatasaray ve çok enteresandır Torrent'le 3. maçında ve 3 maçta da öne geçmesine rağmen kaybettiler.

7
"GALATASARAY'IN STOPERLERİ VASAT"

Galatasaray'ın mevcut stoperleri, ligimizin vasat stoperleridir. Nelsson ve Marcao ortalama oyuncular. Asla Galatasaray'ın stoperleri falan değiller. Kim ne derse desin. Hücuma çıkmazlar, arkası dönük oyuncuya faul yaparlar, top kaybı yaparlar, saçmalayabilirler.

6
"GÜVENSİZLİK VAR"

Galatasaray'da sezon başından gelen bir güvensizlik var. 'Eyvah yedik, eyvah yiyecek miyiz?' derken kalesinde 2 gol gördü. Maç öncesi Galatasaray taraftarı oyunculara bir protesto yapılır diye bekleniyordu. Taraftar da şaşırdı 'Ne diyeceğiz bu çocuklar' dediler.

5
"EN POZİTİF OYNAYAN TAKIM"

Trabzonspor'un 54 puanı almasının boş olmadığını, bu ligin en pozitif oynamaya çalışan takımının olduğunu görüyoruz. Trabzonspor 'Bu oyun bana yetmez' dedi ve gitti Visca'yı aldı. Visca bir vurur auta gider, bir vurur çatala gider. Oyunun sonuna kadar Trabzonspor fiziksel anlamda yüksekti, füzeyi yerleştirmişler, 'biz şampiyon olacağız' diyorlar.

4
"BENCE PENALTIYDI"

Galatasaray'ın ilk yarıda kazandığı penaltı doğru ve penaltı beklediği pozisyonda da VAR'a gidilmesi gerekirdi. Aklımda soru işeretleri var ama bence o pozisyon da penaltı. Eğer pozisyon öncesinde Emre topu kontrol ederken eline çarpmadıysa VAR hakemi yüzde yüz hatalıdır.

3
"AVCI BU BASKIYI BEKLEMİYORDU"

Galatasaray maça çok iştahlı başladı. Muhtemelen Abdullah Avcı böyle bir baskıyı beklemiyordur. Hoca oyunun sonunda daha diri kalacakalrını da ümit ediyordur. Ama atanın ve tutanın ne kadar önemli olduğunu gördük. Uğurcan 3 net pozisyonu kurtardı. Eğer heykel dikilecekse bir tane de Uğurcan heykeli dikin.

2
"KEREM'İN DIŞINDAKİ YERLİLER BU TAKIMIN YEDEĞİ OLUR"

Galatasaray'da şuan oynayan yerli oyuncularda Kerem'in dışındaki oyuncular bu takımın yedeği olur. Ben bu takımda Gomis'i seyrettim, Drogba'yı seyrettim. Bu oyuncular Galatasaray kalitesinde değil. Bu takımda vasat oyunu çevirecek, Kerem dışında bir oyuncu yok. Bu maçtan bağımsız söylüyorum, hakemler Galatasaray'ın minumum 12-13 puanını götürdü.

1
"HAKEMLER 12-13 PUANINI YEDİ"
Bu maçtan bağımsız söylüyorum, hakemler Galatasaray'ın minumum 12-13 puanını götürdü.