Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Erol Bulut, Trabzonspor maçını kaybederse gider"
7
DİLMEN'DEN FLAŞ SÖZLER
Rıdvan Dilmen, Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesinde görüşlerini aktardı ve Erol Bulut için maçın önemine değindi. İşte Rıdvan Dilmen'in sözleri...
6
"KAYBEDERSE KALACAK DURUMU YOK"
"Trabzonspor maçını kaybederse, Erol Bulut'un kalacak durumu yok. Erol hocanın istifa kararı beklendi 1 hafta, mutlaka değerlendirdiler ve maça çıkıyorlar. Fenerbahçe'de oyuncular çok kritik bir maç oynayacaklar."
5
"HER TÜRLÜ ŞAMPİYONLUĞA OYNAR"
"Trabzonspor'da oyuncu kaybetse de Abdullah hocanın orada olacağını biliyor, Fenerbahçe'deki de gideceğini biliyor. Orada denge bozulmuş durumda ama kulübün de 'Haydi şunu getirelim' diyecek durumu yok. Bence kaybetme durumu için plan yapıyorlardır. Koskoca Fenerbahçe, 3 puan geride, ligin bitimine 15 hafta var, her türlü şampiyonluğa oynar. Ama kazandığı maçlarda da görüntü öyle demiyor."
4
"KAYBEDEN KOPAR"
"İki tane kontrolcü antrenör oynuyor. Kolay bir maç değil, net olarak 3 ihtimalli bir maç diyorum. Kaybeden şampiyonluktan kopar diyorum. Sonra 14 hafta kalıyor ama biz oyuna ve havaya, ortama bakıyoruz. İzliyorum her şeyi, merak etmeyin."
3
"F.BAHÇE'DE VALENCIA, TRABZON'DA NWAKAEME"
"Fenerbahçe'de Valencia, Trabzonspor'da Nwakaeme'nin performansı önemli. İki tarafın da zaaflarını üç aşağı beş yukarı gibi görebiliyorum, iki oyuncunun performansı belirler diye düşünüyorum. Klasik kaleci, santrfor falan demeyeceğim."
2
"GÖÇEK İLE YEMEK YEMİŞİM"
"Türkiye güven ortamı sıfır olan bir ülke, sosyal medya ile de algı yapılıyor. Fenerbahçe maçını Hüseyin Göçek yönetiyor, biri twit atmış, ben Hüseyin Göçek ile yemek yemişim. Evren Turhan durup dururken bir orta atıyor, yakıştıramadım da. Ben Hüseyin Göçek'i ne gördüm, ne bir şey yaptım, yemek yer miyim ben..."
1
"SIRAMI SALMAYI BİLİRİM"
"Rıdvan Dilmen sezonu ya... Nasıl 1 hafta önce Okmeydanı'nda aşı olmuşum diyorlar... 58 yaşındayım, kronik rahatsızlığım var ama sıramı bekleyecek kadar edepli insanımdır. Herkes kendi gibi tanımasın bizi. Sıramı beklerim, aşı günü gelince olurum. Acil ihtiyacı olan olursa da sıramı salmayı bilirim."