Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Rıdvan Dilmen: "Başka bir takım bunu yapamaz"
11
RIDVAN DİLMEN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kasımpaşa - Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.
10
"BAĞLASAN DURMAZ"
"Fenerbahçe, 'Bağlasan Durmazspor' olmuş. Eveleyip gevelemeden direkt kaleye gidiyorlar. Bu yıl başka bir takımın bugünkü kadar pozisyona gireceğini sanmıyorum."
9
"UZUN FORVET İLE OYNAMAZ"
"Fenerbahçe, bu hocanın oynattığı sistemde bir uzun, bir kısa forvet ile oynamaz. Bugünkü çift forvete bakın hangi sağda hangisi solda anlayamazsınız. Ancak bundan sonraki rakipler Kasımpaşa gibi oynamayacaktır."
8
"GOLDEN SONRA KENDİNE GELDİ"
"Arda Güler'e bir nasihatta bulunayım; sakın oyuna girdiğin gibi davranma. Aldı eveledi, geveledi... Muazzam bir yetenek ancak risk alınması gereken yerde risk alması gerekiyor. Golden sonra kendine gelip basit oynamaya başladı."
7
"FORVET ÖNCELİK OLMAMALI"
"Tekrar söylüyorum; daha Joao Pedro bile gelmemişken bir santrfor alınması öncelik olmamalı. Serdar Aziz'e bir şey olsa sağ stoperde eksik yaşanır."
6
"FATİH TERİM GİBİ"
"Jorge Jesus, Fatih Terim tarzı bir antrenör. Sürekli öne doğru oynamak istiyor."
5
"EMRE MOR, HOCAYA ÇOK UYGUN"
"Emre Mor'un şansı Jorge Jesus. Bu oyuna çok uygun olduğunu düşünüyorum. Gelmeden önce tanımıyordur Emre'yi hoca ama şans vermeye devam edecektir. Mesela Crespo da iyi oyuncu ama set oyuncusu, o yüzden oynayamıyor. Hoca direkt kaleye gitmek istiyor."
4
MAÇ SONU UZATMA SÜRESİ
"Maçın sonuna 2 dakika uzatılmasını anlayamadım. Belki bir gol daha olacak. Bu ligde daha önce averaj farkıyla şampiyonlar belirlendi. Neden erken bitiriyorsunuz?"
3
"BU TAKIMI YENMENİN TEK YOLU..."
"Jorge Jesus'a kesinlikle sabretmesi gerekiyor Fenerbahçe'nin. Yarın öbür gün tek kale oynayıp yenilebilir de bu takım. Ancak bu takımı yenmenin tek yolu tuzak kurmak."
2
"DÜNYANIN EN İYİ LİGLERİNE GİDECEK"
"Arda Güler'i çok uzun yıllar konuşacağız. Bundan birkaç yıl sonra İspanya veya İngiltere'deki bir meslektaşıma devredeceğim Arda'yı yorumlama işini. Dünyanın en iyi liglerinde göreceğiz onu."
1
"HİÇBİRİ BÖYLE DEĞİLDİR"
"Arda Güler, çok özel bir oyuncu. Bugün sahada olan hiçbir oyuncu 17 yaşında böyle bir performans gösterememiştir. Jesus'un da bugün attığı gollerden çok onun kaybettiği toplarla ilgileneceğini düşünüyorum."