Sporx Extra Arama Logo

Reha Kapsal: "Terim Beşiktaş'ı yumuşattı"
8
REHA KAPSAL'IN DEĞERLENDİRMESİ
Beşiktaş'ın Karagümrük'e 3-1 mağlup olduğu maçı Reha Kapsal ASpor'da değerlendirdi.
7
"BÜYÜK TEZAT VAR"
"Emre Belözoğlu geçen hafta inandığı değişikliği 35'te yaptı. Şimdi aynı değişikliği kurtarıcı olarak yaptı. İşin içinde büyük tezat var"
6
"PSİKOLOJİYİ YÖNETMEK ÖNEMLİYDİ"
"Bu işin psikolojisini yönetmek önemliydi. Fatih hoca bu psikolojileri tartışmasız iyi yönetti. Galatasaray genç enerjiyi de sahaya kattı, futbolcular da buna uydu"
5
"GALATASARAY OLMAZI OLDURTTU"
"Beşiktaş çok sabırsız oynadı. Yakışmadı Beşiktaş'a. Galatasaraylı oyuncular sahada olmazı oldurttu. Beşiktaş ve Galatasaraylılar oldurtamadı. Gereğini yapmalısın sahanın içinde. Galatasaray elinden geleni değil gereğini yaptı. Mental psikolojik olarak sazı eline alan oyuncularla birlikte istediğini alması lazımdı"
4
"TERİM PSİKOLOJİYİ RAHATLATTI"

"Fatih hoca, Beşiktaş galip gelirse bir tebrik etmesini biliriz dedi. Beşiktaş'ı yumuşattı, yumoş yaptı. Beşiktaş takımı şampiyonluk kutlamaları organize etti. Fatih Terim bir yol verdi orada. Başkan da aynen tabii ki tebrik edecekler dedi. Psikolojik olarak rahatlattı ve baskıyı normale döndürdü"

3
"SOĞUKKANLI OLMADAN OLMAZ"
"Bugün de Beşiktaş'ın galibiyet alırsa şampiyonluk kutlaması hazırlıkları varmış. Hem Sergen hem de oyuncular ve yöneticiler soğukkanlı davranıp soğukkanlı olması gerekirdi. Fatih hoca istediği şekle soktu olayı"
2
"8 KİŞİ DE KALSAYDI GOL ATAMAZLARDI"
"Karagümrük 8 kişi de kalsaydı yine gol atamazdı Beşiktaş. Beşiktaş'ta topu alıp orta sahaya getirecek oyuncu yoktu. 1 kişi fazla 15 dakika gol atamadı Beşiktaş"
1
"BU DURUM LİGİN KALİTESİZLİĞİ"
"Bu ligin kalitesizliği bu duruma getirdi. Beşiktaş yense bitirmişti, bu ligin kalitesi değil kalitesizliği durumları buralara getirdi.