Sporx Extra Arama Logo

Radamel Falcao: "Türk insanını çok sevdim"
9
RADAMEL FALCAO RÖPORTAJI
Galatasaray'ın Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao, ülkesinde bir markanın yüzü oldu ve kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı. İşte Kolombiyalı yıldızın sözleri...
8
"TÜRK İNSANINI ÇOK SEVDİM"
Türkiye'deki insanları çok sevdim, hepsi çok yardımsever ve arkadaş canlısı. Ve çok tutkulular. Neredeyse her konuda tutkuları var.
7
"FAZLA GEZEMİYORUM"
Koronavirüs nedeniyle çok fazla seyahat edemiyorum ancak en kısa sürede gezmek istiyorum. Ailemle yeni yerler keşfetmeyi ve gezmeyi gerçekten çok seviyorum.
6
"AİLEMLE DAHA ÇOK ZAMAN GEÇİRDİM"
Pandemide ailemde, eşimle ve çocuklarımla daha çok zaman geçirme zamanı buldum. Günlük aktivitelere de zaman ayırabildim. Kızımın okul işlerine daha çok yardım edebildim mesela.
5
"PANDEMİ BİZİ GELİŞTİRDİ"

Karantina eşimi daha iyi tanıma şansı da tanıdı. Oğlumu ve kızımı da daha iyi tanıdım. Pandemi bizi gelişmeye zorladı, daha anlayışlı, daha sabırlı, elinden gelenin en iyisini yapmaya zorladı.

4
"BOŞ ZAMANLARIMDA AİLEMLE OLURUM"
Boş zamanlarında eşimle ve kızımla birlikte olmayı seviyorum. Yürüyüş yapıp, bir dondurma almak  ya da akşam yemeği hazırlamak benim için oldukça eğlenceli.
3
"TAKIM ELBİSE ÖNEMLİ"
İyi giyinmeyi ve rahat hissetmeyi seviyorum. İyi bir takım elbisenin benim için önemi büyük, geleneksel bir adamın ağırlığını değişmem.
2
"ROL MODEL OLMAK GELİŞTİRİYOR"
Bir rol model olmak beni rahatsız etmiyor. İyi profesyonellerle çalışma şansı buluyorum, bu birliktelikler beni de geliştiriyor. Bugüne kadar her şey harika gitti.
1
"BİR AİLE BABASI OLARAK GÖRÜYORLAR"
Beni sadece bir sporcu olarak değil, aynı zamanda bir eş ve aile babası olarak görüyorlar. Markaların benimle bu anlamda işbirlikleri yapması da ayrıca bir gurur.