Arama Logo

Radamel Falcao kararlı; Galatasaray'dan ayrılmıyor
8
GALATASARAY'DAN KOPAMIYOR

Galatasaray Yönetimi'nin kadroda düşünmediği ve kendisine takım bulması için görüştüğü Radamel Falcao takımdan ayrılmak istemiyor.

7
SÖZLEŞMEYE SADIK

Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı kulüpten 4.5 milyon euro garanti maaş alıyor ve bu maaşı bulabileceği bir takım olmamasından dolayı var olan sözleşmesine sadık kalmak istiyor.

6
EN İYİ TEKLİF 3 MİLYON EURO

Amerika ve Arjantin'den teklifler alan ancak aldığı bu teklifler yıllık 3 milyon euro bandında kalan Radamel Falcao, Galatasaray'dan aldığı garanti ücrete yakın tek teklifi Arabistan'dan aldı.

5
ARABİSTAN OPSİYON DIŞI

Arabistan'dan çeşitli teklifler alan ve 5 milyon euroya dayanan garanti maaşa da ulaşan Radamel Falcao, ailesinin Arabistan'a gitmek istememesinden dolayı bu transfer tekliflerini de geri çevirdi.

4
4.5 MİLYON EUROYU BIRAKMIYOR

Galatasaray Yönetimi'nin takımdan ayrılmasını istediği Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takımdaki sözleşmesine sadık kalarak yıllık 4.5 milyon euro maaşı almakta ısrarcı..

3
235 GÜN YOKTU

2019-20 sezonunda Galatasaray'a gelen Radamel Falcao, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle tam 235 gün takımdan uzak kaldı.

2
NE DEMİŞTİ?

River Plate'e transfer olur muyum, bilmiyorum. Galatasaray ile sözleşmem var ve bazen içinde bulunduğun durum sana öylece verilmez. Ülkenin durumuna da bakarsa, transfer olayı biraz karışık diyebiliriz.

1
RAKAMLARLA FALCAO

103- Yıldız oyuncuya kariyeri boyunca toplam 103 milyon Euro bonservis bedeli ödendi.

7- Falcao; Monaco, River Plate, A.Madrid, Porto, Manchester United, Chelsea ve G.Saray formaları giydi.

3- Yıldız oyuncunun kariyerinde 3 Avrupa Kupası var. A.Madrid ve Porto ile Avrupa Ligi'ni kazanan oyuncu, İspanyol ekibi ile bir de Avrupa Süper Kupası aldı.

48- Sarı-kırmızılı forma altında 40 maçta forma giydi, 20 gol kaydetti.

60- Falcao, en yüksek piyasa değerine 2013- 14 sezonu sonunda 60 milyon Euro ile ulaştı.