Arama Logo

Radamel Falcao anlaştı! ABD'ye gidiyor

Galatasaray, yıllık 9.5 milyon dolar maliyeti olan Kolombiyalı golcüsüyle vedalaşıyor; Atakaş Hatayspor maçının kadrosuna alınmayan 35 yaşındaki forvetle yollar ayrılıyor.
8
FALCAO ANLAŞTI! GİDİYOR..

Galatasaray'da Radamel Falcao bilmecesi sona eriyor.

7
INTER MIAMI İLE EL SIKIŞTI

Akşam gazetesinde yer alan habere göre;Hatayspor maçının kadrosuna alınmayan 35 yaşındaki Kolombiyalı golcü, David Beckham'ın sahibi olduğu MLS ekiplerinden Inter Miami ile prensip anlaşmasına vardı. Yapılan son görüşmeler olumlu devam ediyor.

6
BU HAFTA SONUNA KADAR BİTECEK

Transferin bu hafta sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.

5
GALATASARAY YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Gelişmeleri yakından takip eden Sarı-Kırmızılı Yönetim ise Radamel Falcao'dan gelecek olumlu haberi beklemeye başladı.

4
LORELEI TARON SİNYALİ VERMİŞTİ

ABD ekibinin sahibi olan efsane futbolcu David Beckham, Falcao'nun transferi ile yakından ilgileniyor. Tecrübeli futbolcunun eşi Lorelei Taron Instagram'da geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda, "Bu hafta gidiyoruz. Sonsuza kadar birlikte..." ifadelerini kullanarak veda sinyali vermişti.

3
TAKIM BÜTÇESİNDE YER AÇILACAK

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ise Falcao'nun maliyetinin yıllık 9.5 milyon dolar olduğunu ifade etmişti. Kolombiyalı forvetinin takımdan ayrılışı sonrası Galatasaray'ın takım bütçesinde de geniş bir yer açılmış olacak.

2
43 MAÇTA 20 GOL 3 ASİST YAPTI

Galatasaray'da sakatlıkları nedeniyle geldiği günden bu yana eleştirilerin hedefinde olan ve aldığı yüksek maaş nedeniyle takımdan ayrılması istenen Falcao, Sarı-Kırmızılı formayı toplam 43 karşılaşmada giydi. Kolombiya golcü 43 maçta, 20 gol atıp 3 asist yaptı.

1
MONACO'DAN BEDELSİZ GELMİŞTİ

Transfermarkt verilerine göre Falcao'nun 2.2 milyon euro piyasa değeri bulunuyor. Falcao, Galatasaray'a bedelsiz olarak Monaco'dan 2019'da gelmişti.