Arama Logo

Pereira'nın Frankfurt'u yıkım planı: Mesut Özil

Vitor Pereira, Frankfurt’u Mesut Özil ile yıkmayı planlıyor. Formunu her geçen gün artıran, morali çok yüksek olan dünyaca ünlü yıldız, doğup büyüdüğü, milli formasını giydiği Almanya’da oynanacak yarınki karşılaşmada takımının en önemli kozu olacak.
8
FENERBAHÇE AVRUPA'DA BAŞLIYOR

Fenerbahçe, Avrupa Ligi D grubu’ndaki macerasına 16 Eylül Perşembe günü Frankfurt ile deplasmanda oynayacağı maçla başlayacak.

7
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Sarı-Lacivertliler, 1. torbadan gelen güçlü rakibi karşısında iyi bir skor almak için sıkı şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

6
PEREİRA, ÖZİL'İ ÖZEL OLARAK HAZIRLIYOR

Vitor Pereira, bu önemli mücadeleye Mesut Özil’i özel olarak hazırlıyor.

5
FRANKFURT'U YAKINDAN TANIYOR

Almanya’da doğup büyüyen, yıllarca bu ülkenin Milli Takımı için ter döken dünyaca ünlü yıldız, Frankfurt’u yakından tanıyor.

4
PEREİRA ÖĞRENCİSİNE GÜVENİYOR

Portekizli teknik adam, yarınki karşılaşmada öğrencisine fazlasıyla güveniyor.

3
HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE

Mesut Özil, hem fiziki hem de forma olarak her geçen gün daha iyiye gidiyor. Yıldız futbolcu, Sivas karşısında iyi bir performans sergilemişti. Pereira, Mesut’u 59’da oyundan aldığı için eleştirilse de Portekizli teknik adamın Frankfurt maçını düşünerek bu hamleyi yaptığı öğrenildi.

2
MORALİ SON DERECE YÜKSEK

Tecrübeli oyuncunun morali de son derece yüksek. Mesut, dünkü antrenmana sadece performansıyla değil, yaptığı esprilerle de damgasını vurdu.

1
HAZIR OLDUĞUNU GÖSTERDİ

Yıldız futbolcu, çift kale maçta yaptığı harika asistlerle hazır olduğunu gösterdi. (Fanatik)