Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Osman Şenher: "Bu takım Fatih Terim'i yedi"
6
OSMAN ŞENHER YORUMLADI
Osman Şenher, Galatasaray'ın 3-1 kaybettiği Kasımpaşa mücadelesini değerlendirdi. Yazının tamamını Milliyet Gazetesi'nde bulabilirsiniz.
5
HAKİKATEN GÜNAH!

Galatasaray mağlup durumdayken 70’li dakikalarda VAR hakemiyle beraber öyle bir hata yaptılar ki, yazmazsam herhalde tepki görürüm diye düşündüm. Kasımpaşalı Travnik, Emre Kılınç ile 18’in içinde ikili mücadeleye giriyor. Travnik yere düşüyor, kolları açık vaziyette top eline çarpıyor ve hakem ‘devam’ diyor. Kaç gündür maçlar seyrediyoruz, bir sürü penaltılar gördük, daha basit pozisyonlarda bütün hakemler penaltı veriyor. Maalesef hakem Tugay Kaan Numanoğlu VAR ile konuşarak vermedi. Hakikaten günah!

4
FATİH TERİM'İ YEDİ

Kasımpaşa eski Galatasaray olmuş; Galatasaray da küme düşmemeye oynayan bir takım hüviyetine bürünmüş. Bakın, bu takım Fatih Terim’i yedi. İspanyol hocanın da ömrü uzun olmaz.

3
DİKİŞ TUTMUYOR

Çünkü ne defansı, ne orta sahası, ne forveti maçı koparacak kalitede değil. Hele orta saha evlere şenlik. Berkan ile Taylan oynuyor, bu çocukları eleştiriyoruz. Dün gece Alpaslan ile Van Aanholt göbekte oynadı. Bu sefer Berkan ile Taylan’ı aradık. Yani bir türlü dikiş tutmuyor.

2
TAKIM EROZYONA UĞRAMIŞ

Esasında ne defansın, ne orta sahanın ne de forvetin dengesi yok. Bu takım erozyona uğramış. Sezon başı kadro mühendisliği yanlış yapılmış. Her futbolcu Galatasaray forması giyemez, bu forma çok ağırdır. Bunu taşımak kolay değildir.

1
TRANSFER YAPILMAZSA...

Esas zorluklar şimdi başlıyor. Bu hafta Trabzonspor, daha sonra Alanyaspor deplasmanı. Bu takıma en az iki kaliteli futbolcu alınmazsa, korkarım Galatasaray çok kötü durumlara düşer.