Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen'den Fenerbahçe-Galatasaray yorumu!
9

ÖNDER ÖZEN'DEN DERBİ YORUMU

Önder Özen, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın 1-1 berabere kaldığı maçı beIN Sports'ta yorumladı.
8

KADIKÖY'Ü HİSSETTİREMEDİ

Maçın 3 tane skoru var. 0-0, 1-0 ve 1-1 olan bölümler vardı. 0-0 iken Fenerbahçe rakibine deplasmanı hissettiremedi.
7

ALIŞTIĞIMIZ GİBİ DEĞİLDİ

Alıştığımız Kadıköy atmosferi gibi değildi. Takım da yüksek tempoda başlamadı. Deneyimli teknik adamlar, 3 puanı maçın sonunda da talep edebilirler.

6

DOĞRU HÜCUM ETMEDİ

Galatasaray için 0-0'lık bölüm tamamdır. 1-0 olunca Galatasaray'a bu skor yetiyordu ve rakibine eksik olduğunu hissettiremedi ve doğru hücum edemedi.
5

ŞAMPİYON GİBİ OYNAMADI

1-1 oynanan bölümde Galatasaray şampiyon gibi oynamadı. Bence Galatasaray kazanacak oyunu oynamadı. Fenerbahçe, saha içi yanlışlarına rağmen 1 puanı aldı.
4

DEĞİŞİKLİK DOĞRUYDU

Galatasaray'ın Belhanda değişikliğini doğru buluyorum. Feghouli yaratıcı bir oyuncu. Maç boyunca etkili olmadı ama anlarda çıkabilirdi. Gol vuruu ypabilecek bir oyuncuydu.
3

GİRMESİ DOĞRU DEĞİLDİ

Sinan'ın girmesini de çok doğru bulmadım. Ndiye takıma lazımdı. Fenerbahçe'de Tolgay'ın çok ah önce çıkarılması gerektiğini düşünüyorum.
2

DAĞ FARE DOĞURDU

Dünya çapında bir derbi olduğu söylenir. Eğer böyleyse bu derbiden futbol anlamında çok şey öğrenmemiz gerekir. Çok değerli teknik adamlar çalışır ve elit futbolcular oynar. Bugün olduğu gibi iyi hakemler yönetir ama bugün dağ fare doğurdu.
1

NEDEN KIRMIZIYA DÖNDÜ?

Mehmet Topal'ın Linnes'e yaptığı hareket bence direkt kırmızı kart. Abdurrahim Albayrak'ın teorisine bakarak Hasan Ali'ye verilen sarı kart neden kırmızı karta döndürüldü?