Arama Logo

Önder Özen'in Beşiktaş-Gaziantep yorumları
10
ÖNDER ÖZEN'İN DEĞERLENDİRMESİ
NTV ekranlarında Önder Özen, Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı konuk ettiği maçı değerlendirdi.
9
"GAZİANTEP'E KARŞI OYNAMAK ZOR"
"Gaziantep takımı lige iyi başlangıç yapamadı ama son 1,5 ayda rakip olması en zor takımlardan biri. Beşiktaş gibi kendi sahasında güçlü bir oyun oynamak isteyen takımlar için işleri zorlaştırmaya çalışan bir takım Gaziantep. 5'li savunma var sağ ve sol dış çok çıkmıyor. Toplam 9 kişiyle savunma yapınca oyunu hızlandırmaya çalıştıkça zorlandı."
8
"1-0'LIK GALİBİYET TASTAMAM"
"Hızlı oyunu seven oyuncuları var Beşiktaş'ın Emirhan, Josef, Ghezzal gibi. Oyun yavaşladığında bu oyuncular sıradanlaşır gayet normal. Gaziantep de yavaş oyun seviyor. Doğal olarak Beşiktaş da bundan etkilendi. Bu yüzden 1-0'lık galibiyeti tastamam görürüm"
7
"ANCAK BU KADAR OYUN OLABİLİRDİ"

"Bir oyun eleştirisi yapmayı doğru bulmuyorum. Beşiktaş zorunluluklarına rağmen Rize'de benim de çok sevdiğim bir oyun tarzıyla oynadı. 67. dakikadan sonra başlıyor bu oyun. Gole kadar Beşiktaş'ın oynadığı oyun anca o kadar olabilirdi, kabul ederim."

6
"BU BEŞİKTAŞ'A ELEŞTİREL BAKAMADIM"

"Daha iyisi olabilirdi ama bu oyun ve skoru kabul ederim. Beşiktaş 2. golü aradı Gaziantep öne çıkınca. Gaziantep 80'den sonra gelmeye çalıştı. Net kale önü pozisyonu vermedi. Oğuzhan girince fark yarattı. Ofsayt olduğu VAR'da ortaya çıkan 2. gol var. Bu Beşiktaş'a eleştirel bakamadım"

5
"BEŞİKTAŞ ADINA ÖNEMLİ GALİBİYET"
"Sezon başında bu oyun oynansaydı Beşiktaş adına eleştirebilirdik. Performansı dalgalanan, yeni yeni kendine gelen Beşiktaş'ın toparlanıyor olması bence bugün onlar adına mutluluk vericiydi. Bu oyunun Gaziantep'e karşı oynanmış olması nedeniyle iyi bir galibiyet oldu derim"
4
"3'LÜ SAVUNMAYA GEREK YOKTU"
"Beşiktaş sezon başından beri ezbere biliyor olsaydı dahi bu maçta 3'lü oynamayı doğru bulmazdım. Montero, Vida, Welinton üçlüsü birlikte oynuyor olsa dahi. Bugün buna gerek yoktu çünkü rakip önde baskı yapmıyor. Dolayısıyla geriden iyi oyun kuran oyuncuların olmasına gerek yoktu."
3
"OĞUZHAN YÜKSELİŞTE"
"Oğuzhan son dönemde fena değil. Bir fark yaratıyor. Topa hız kazandırabiliyor. Yükselişte olduğunu düşünüyorum"
2
"ÖNDER HOCAYLA DEVAM EDİLMESİ AKILLICA"
"Önder Karaveli'yle devam edilmesi doğrudur. Tabii ki kupada yarış devam ediyor, bu dönemde Önder hocayla devam edilmesi akıllıca bir karar. Kendisi yeterli - yetersiz konusuna bakarsak sonuç bazına başarılı görünüyor gayet de başarılı. Halim hoca da geçen hafta gayet başarılı"
1
"YETKİLERİNİ KULLANDIRMAZSANIZ OLMAZ"
"Ceyhun Kazancı'nın orada ne kadar süre geçirdiğini bilmiyorum. En az 7 aydır görevde olduğunu biliyoruz. 7 ay görev yapan birisini yönetim kurulu çok rahat tanımıştır ve testten geçirmiştir. Güvenip Sportif Direktörlüğe getirdilerse doğru karardır çünkü görmüşlerdir. Şunu da ilave ediyorum, bu karar verildiyse yetki sınırları neyse gerçekten iyi dizayn edilmiş olması gerekiyor. Sportif Direktöre yetkilerin bunlar demenize rağmen bu imkanları başkasına kullandırırsanız bu olmaz"