Arama Logo

Önder Özen'in Başakşehir - Beşiktaş maçı yorumu
8
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI
Önder Özen, NTV ekranlarında Beşiktaş'ın Başakşehir'e 3-2 yenildiği maçı değerlendirdi.
7
"DÖNENLER İYİ DÖNMEMİŞ"
"Ligin son 2 şampiyonu karşılaştı. Geçen seneyi zor geçirseler de son derece değerli bir kadroya sahip Başakşehir. Emre Belözoğlu'na da hayırlı olsun. Sergen hoca cezalıydı. Beşiktaş'ın dönen oyuncularının fizik kalitesinin iyi olmadığını gördük."
6
"BAŞAKŞEHİR MÜSADE ETMEDİ"
"İlk devrede Başakşehir takım savunması olarak iyi göründü. Beşiktaş'ın topu hızlandırmasına müsade etmediler. Benzer savunma organizasyonunu Beşiktaş yapınca seyir zevki düşük olarak ilk yarı bitti. Beşiktaş'ın bir hatasıyla da Okaka'nın golü geldi."
5
"TOPA HIZ VEREMEDİLER"

"Belirgin bir şekilde yapılamayan ortaya çıktı. Ne kadar muhteşem bir planınız olsa da o pratiği yapacak olanlar yerinde yoksa, Pjanic'in yerine birini koyamıyorsanız, topa hız veremiyorsunuz. Kabul edelim topa hız veren en özel oyuncu Pjanic."

4
"N'KOUDOU'NUN HIZI DA YOKTU"
"Yavaş oyun döndüğünde kapatsa da etkili olamıyor, özellikle organize savunma varsa. N'Koudou'nun hızı da yok, tempoyla yüksek ritmle oynayacak kimse olmayınca 1 puan tamamdır gibiydi aslında""
3
"GHEZZAL VE ATIBA ÇOK KAYBETTİ
"Beşiktaş son bölümde baskı yaparken kalesinde arka arkaya goller gördü. Savunmada ciddi hatalar yaptı Beşiktaş. Rıdvan'ın son golde hatası vardı. Ghezzal çok top kaybetti, Atiba ilk yarıda çok kaybetti. Bu kadar top kaybıyla kaybetmeniz normal. Böyle bir haftada Beşiktaş beraberliğe razı olabilirdi bana sorarsanız"
2
"GALATASARAY VE TRABZON DA GELECEK"
"Teixeira, Larin, Ghezzal, istenen seviyede değildi. Fizik kalite yüzünden bildiğimiz seviyede görünmedi Beşiktaş. Başakşehir hem Fenerbahçe'yi hem de Beşiktaş'ı yenmiş oldu. Emre Belözoğlu da galibiyetle başladı çok önemli. Beşiktaş burada kaybetti, Fenerbahçe de kaybetti, Galatasaray ve Trabzonspor da gelecek"
1
"GHEZZAL, ROSIER'İ DE ETKİLEDİ"
"Rosier'in fizik problemi fazla yok ama Ghezzal'ın çok top kaybı yapması onu da etkiledi. Ghezzal'ın da zamana idmana ihityacı var o çok belli oluyor. Kendi kuvvetinizde değilseniz her şeyi yapamazsınız."