Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Özen: "Fenerbahçe 1 puana razıydı"
6
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Önder Özen, Fenerbahçe'nin Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı NTV'de değerlendirdi.

5
"SKOR SONUNDA BELİRLENİR"

Fenerbahçe duran toptan golü atar dakika 72'dir. 72'den 90+7'ye kadar oyun tamamen Antalya'nın kontrolündeydi. Maçın başı önemlidir ama skor sonunda belirlenir. Fenerbahçe'nin son 11'i bizim ligimizde kolay kolay maç kazanamaz.

4
"ANTALYA'NIN 11'İ KAZANIR"

Sizin taktik, strateji anlamında ortaya ne koyduğunuzdan bağımsız, Antalyaspor'un son 11'i ile Fenerbahçe'nin son 11'i maç yapsa 90 dakika Antalya'nın 11'i kazanır. Son 11'ler bağlamında söylüyorum yani 72'den 90+7'ye olan kısımdan.

3
"EKSİKLER VAR AMA...

Bu 1-1'i başka türlü açıklayamadım. Tabiki eksikler var evet ama maça başlayan 11'de bekteki isimler dahil hücüm odaklı oyunculardı ama maçı bitiren 11 o şekilde değildi.

2
"15'İ MESUT'U SEÇER"

Fenerbahçe'de her şey bir ana kalsa, deseler ki o ana kiminle gitmek istersin heralde ligde çalışan 20 teknik adamdan 15'i Mesut Özil'der.

1
"MESUT YOKSA EKSİKLERİ KONUŞMAYALIM"

Maçın sonunda Mesut yoksa eksikleri konuşmayalım. Eğer siz bütün eksiklere rağmen Mesut'u oyundan almışsanız ve son kadronuz böyleyse bu galibiyeti talep etmek anlamına gelmiyor. Bazen bazı maçlar 1 puan için oynanır. Sanırım bugün Fenerbahçe 1 puanı yeterli görerek oynamış olabilir.