Arama Logo

Önder Özen'den Altay-Beşiktaş maçı yorumları
12
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Altay'a 2-1 yenildiği maçı Önder Özen değerlendirdi. İşte Önder Özen'in yorumları...

11
YENİLEN GOL GAF!

Beşiktaş'ta bu maç olağanüstü şartlarda bu maç oynandı. Josef de Souza dışında sadece 1 oyuncusu orjinal mevkisinde oynadı. Beşiktaş bu şartlara rağen 3 puanı kovaladı. 0-0'a Beşiktaş galibiyet için oynadı. 1-0 öne geçti ama yenilen gol gaf!

10
12 DAKİKA GOLÜ ARADAI

Beşiktaş'ta 76'da Can Bozdoğan ve Umut Meraş girdikten sonra Bamba'nın golüne kadar Beşiktaş oyuna hakimdi ve yediği gole kadar 12 dakika galibiyeti aradı. Beşiktaş galibiyeti ararken 3 puandan oldu.

9
BÜYÜK TAKIM HOCASI

Beşiktaş her şeye rağmen galibiyeti aradı. İşte bu Sergen Yalçın'ın yaptığı büyük takım antrenörlüğü. 1 puanı varken, 3 puana gitti. Ancak bence bu kayıp değil.

8
EN BÜYÜK KAYIP PJANIC!

Beşiktaş için en büyük kayıp Miralem Pjanic. Ajax maçı var, Sivasspor maçı var. Daha önemlisi, kadronun içinde kaybedenler var.

7
ROSIER OLSA BAŞKA OLURDU

Fabrice N'Sakala ters kanatta elinden geleni yaptı. Rıdvan Yılmaz da genç oyuncu ama o da yoruluyor, elinden geleni yaptı. Serdar Saatçi titremeden elinden geleni yaptı. İhtiyar Atiba en arkada elinden gelni yaptı. Josef kendini parçalıyor, her maç ciğerden oynuyor. Kapris yapmadan, el kol yapmadan oynuyor. Valentin Rosier'in olması, bu maçta çok şeyi değiştirirdi.

6
TÖRE ARTIK SEN DE OYNA!

Gökhan Töre artık bu maç senin için bir fırsat değil! Beşiktaş'ın sana ihtiyacı var. Biri ciğerini zorluyor! Artık sen de çıkıp bir şey yapacaksın. Gün, bugündür! Topları ezdi, akıllıca oynamadı. Gökhan'ın süre aldığı maçlar, deneyimi var. Kendini ispat etmek için değil, takıma bir şeyler vermek için oynamalıydı.

5
OZZY BİR ŞEY YAPIN!

Oğuzhan Özyakup iyi futbolcu değil, büyük futbolcudur! Hiç ortası olmadı. Bazen sıradan, bazen byük oynadı. Bugün idare etmesi yeterdi, edebilirdi, daha iyisini yapabilirdi ama yapamadı. Beşiktaş, bu oyunculara şans verdi, kulüp de artık karşılığını ister. Size Beşiktaş'ın çocuğu dendi ama siz de bir şey yapın.

4
KENAN BİR ŞEY YAPAMIYORSA...

Kenan Karaman hiçbir şey yapamıyorsa, yüksek enerjiyle gidebilirdi. 

3
GÜVEN YALÇIN ZORLADI
Güven Yalçın zorlaya zorlaya attı. Gol olduysa, susmak lazım. Tercih hatası ama topu içeri attı, susacağız. Güven'in Gökhan'a göre affı var. Güven'in arızalı performans gösterme hakkı vardı ama gayretliydi.
2
BABA-OĞUL GİBİYDİLER

Atiba ile Serdar baba-oğul gibiydiler. Biri 1983'lü, biri 2003'lü. Atiba'ya helal olsun, yanında çaylak bir çocukla orayı iyi idare etti.

1
CAN BOZDOĞAN İŞ YAPAR

Can Bozdoğan'ı beğendim. İkinci kez beğendim. Zamanı var ama Beşiktaş'a uzun sürede katkı verecektir.